Dieto profil - A 806

dátum: 05.10.2006

Chcela by som Vás poprosiť o radu. Práve som sa prepracovala na Vašu stránku, konkrétne na odpoveď, kde Vás prosí pisateľka o radu z dôvodu pomalého systematického priberania. Ja som v roku 2005 držala diétu dva týždne presne podľa rozpisu po dvoch týždňoch som jedla striedmo a len do 17 hodiny, čo sa snažím dodnes, ale večer si doprajem ovocie. Schudla som v priebehu minulého roka 14 kg, ale toho roku od apríla som pomaličky 5 kíl pribrala. Neviem čo mám robiť, lebo nechcem sa dostať späť na 77. Prosím Vás veľmi pekne, ak mi môžte poradiť. Vďaka.

Vyhodnotenie Dieto dotazníka

Popíšte diéty, ktoré ste absolvovali:
1. Vylúčenie chleba a podobne: áno chlieb jem len niekedy /napr. raz za pol roka/ ale to ho jem ako hrianku a k nemu len čaj

TO NIE JE SPRÁVNE NEJESŤ CHLIEB, MÔŽE SA VÁM TO VYPOMSTIŤ. CHLIEB MÔŽETE, ALE NESMIETE SI NAŇ NIČ DAŤ, JESŤ HO SUCHÝ A NIEKOĽKODŇOVÝ. HODINU PRED A PO NEJESŤ A NEPIŤ SLADKÉ NÁPOJE.

2. Vylúčenie cukrov a sladkostí: v poslednom čase zjem aj sladkosť / cereálne tyčinky a ak pečiem tak z celozrnnej múky s medom
3. Vylúčenie tučného mäsa: nejem
4. Vylúčenie všetkého mäsa: jem prevažne kuracie a chudé bravčové

AJ TU VNÍMAŤ CHYBU, MALI BY STE JESŤ PREVAŽNE RYBACIE MÄSO A TO IBA NA SUCHEJ PANVICI OŠMAHNUTÉ. K TOMU NIČ INÉ. PRÍLOHU ZJESŤ AŽ NESKORŠIE.

5. Vylúčenie ovocia: jem veľa ovocia hlavne večer

TOTO JE ZÁSADNÝ OMYL. OVOCIE OBSAHUJE FRUKTÓZU A PRI DIÉTACH SA TRÁVENIE DOKÁŽE PRISPÔSOBIŤ A Z CUKRU VYROBIŤ TUK. NESPRÁVNY PRÍSTUP.

6. Vylúčenie mliečnych výrobkov: jem jogurty nízkotučné a acidofilné mlieko
7. Diéta delená, teda jedenie iba jednej zložky a po hodine inej zložky: snažím sa tak jesť, že nekombinujem stravu živočíšnu a rastlinnú

TAK ISTO NESPRÁVNE ROBENE. TREBA SA NAUČIŤ ODDELIŤ JEDNOTLIVÉ ZLOŽKY STRAVY OD SEBA. TEDA JETE OBED A ZJETE MÄSO, NESKORŠIE ZEMIAKY, NESKORŠIE ŠALÁT. VŠETKU STRAVU TREBA OD SEBA ODDELIŤ. VYPIJETE KÁVU, CUKOR NESKORŠIE, SMOTANU NESKORŠIE. JEDINE TAKTO ODDELENÁ STRAVA NEVEDIE K PRIBERANIU, NEVEDIE K JOJO EFEKTU. A MÔŽTE Z JEDNEJ ZLOŽKY ZJESŤ AJ VIACEJ.

8. Diéta iba jedna potravina neobmedzene: nie
9. Diéta hladovaním: nie

TAK ISTO CHYBY. TREBA SA NAUČIŤ POSTUPNE HLADOVAŤ A V HLADE PRACOVAŤ. PRIRODZENÝ STAV JE, KEĎ SA NAUČÍTE FUNGOVAŤ BEZ JEDLA A POTOM MENŠIE ODDELENÉ POLOŽKY JEDLA. NEPRICHÁDZA K JOJO EFEKTU.

10. Diéta iba pitie minerálok: nie
11. Diéta bezlepková: nie
12. Diéta podľa kalórií alebo menšie dávky: nie
13. Diéta menšie dávky jedna a často: nie

TAK ISTO ROBÍTE CHYBU. MALÉ ODDELENÉ POJEDANIE JE NAJVHODNEJŠIE S VYLÚČENÍM BEŽNÉHO JEDLA AKO RAŇAJKY, OBED A VEČERA. TAK ISTO SA VAŠE TRÁVENIE NEDOKÁŽE POZMENIŤ. NEPRICHÁDZA K JOJO EFEKTU.

ĎALEJ SLABO VYUŽÍVATE AJ INÉ MECHANIZMY NA UDRŽANIE VÁHY NAPR. PROGRAMOVANIE A VIZUALIZOVANIE CHUDNUTIA. NECÍTIM JASNÝ PLÁN SCHUDNÚŤ A HĽADAŤ VHODNÉ PROSTRIEDKY K CHUDNUTIU.

REAKCIA

Vďaka za odpoveď, budem rada, ak mi spravíte dietoprofil. Myslela som, že všetko robím správne a nakoniec musím všetko od základu zmeniť. Teším sa na ďalšie pokyny.

Dieto profil

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na problémy s nadváhou. Bohužiaľ, problém je v tom, že máte poškodené svalstvo, ktoré nevie spaľovať tuk. Ostatné máte v tele zdravé. Liečba delenou a oddelenou stravou a malé porcie. Donútiť, aby sa organizmus živil z tuku bez pohybu.

Psychický stav: aurický obal je vzdialený od fyzického tela a tiež podvedomé obaly sú mimo. Ešte nie na tabletkovú liečbu, ale rozsiahle psychoterapie na stabilitu psychiky sú nutné. Treba osobitne vypracovať psychologický profil.

Zdravotný stav: 6 neurónových oblastí je v poriadku. Nervstvo tela je v poriadku. Krvné riečište, kostná dreň, lymfatické riečište, lymfy, hormonálna sústava sú v poriadku. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Stupeň chorobnosti 52, čo je už chorobný stav v tejto oblasti. Totálna podvýživa svalov. Máte tu zničené kmeňové bunky, ktoré sa starajú o obnovu svalov. Zničili ich mikroorganizmy. Teda zlá výživa svalov a neschopnosť spaľovať tuky. A to je hlavný problém. Ostatné všetko v poriadku.

Tukový orgán (tuk tela): prevažuje hnedý tuk, ktorý tvorí základ rezervných látok v tele. Biely tuk na rýchle spálenie chýba. Vodovitý tuk je na prsiach a bruchu. Tukový orgán kyvadlo neobkreslilo. Teda stupeň chorobnosti 72, čo je bežiaca chorobnosť. Tukové bunky rýchle geneticky modifikujú na bunky mimo kontrolu organizmu.

Terapia: pokiaľ som prezeral osoby, ktoré sa z takého stavu dostali, tak jedli veľmi malé dávky jedla a nastavili to tak, aby prinútili organizmus používať tuk na výživu tela. Trvalo to niekedy aj 3 – 5 rokov. To je jediná reálna možnosť, ktorú pre vás veštecky vidím.

POSTUP SAMOLIEČBY

Samoliečba svalov: absolvujte akupunktúru svalov niekoľkokrát. Naučte sa robiť akupunktúru aj sama. Iná možnosť je otĺkanie svalov zväzkom paličiek. clanok.php?log=dl33 – článok o paličkách
Natieranie tela krémami, ktoré obsahujú živice a silice z ihličnatých stromov. Trvalo zabezpečiť mikropoškodzovanie svalov cez tieto postupy.

Samoliečba tukového orgánu: spravte si vrecko, ktoré naplníte suchou záhradnou zemou. Najlepšia by bola zem z výkopu základov, aj dve vrecká. Prikladajte si ich pri oddychu na telo na rôzne miesta.

Samoliečba stravovaním: v prvom rade zastaviť priberanie a to natrvalo. Teda realizovať oddelenú stravu: zjem chlieb, po hodine vajíčko, potom syr a potom zeleninu. Niekedy môžete zjesť väčšiu porciu jedného druhu jedla napríklad zemiakov, možno celý deň. Niektoré dni – v sobotu a nedeľu môžete jesť rôzne druhy jedla spolu, ale menšie množstvo a viackrát denne. Takýto druh diéty nevyvoláva jojo efekt a zabezpečuje aj dostatočnú výživu tela. Takúto diétu treba držať aj 5 rokov. Určiť si dávky jedla, ktoré vedú k pomalému a trvalému chudnutiu. Nie sú dovolené výnimky žravosti na sviatky alebo oslavy. Treba trvalo vydržať. Uvedomte si, že v ovocí je príliš veľa cukrov a organizmus sa naučí ukladať tuk aj z tejto položky. Pokiaľ ste unavená a slabá, užívať kávu, redbul a iné povzbudzujúce dovolené látky.

Samoliečba – psychoterapie: keď ste hladná a točí vám žalúdok, tak sa naučte vydržať aj hodinu a potom oddelene niečo zjedzte. Postupne predlžujte výdrž v hladovaní. Vytrvalo na tom pracujte. Posilňovanie sily vôle predstavou o tom, ako postupne chudnete a liečite sa. Programovať si to ráno, na obed a večer. Pred spaním si vizualizujte, ako vás sny liečia a nie ničia. Robiť trvalo mnoho rokov. Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Diéty - poradňa > Dieto profil - A 806

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo