Toxicita v kostnej dreni - A 650

dátum: 07.03.2006

Mám problémy s váhou, dlhé roky diétujem a aj pri diétach chudnem omnoho menej ako ostatné ženy, ktoré držia tú istú diétu ako ja. Stresy zajedám, pri stresoch priberám, a keď mám kľudný život, tak sa mi darí aj chudnúť, a mám aj viac chuti a času na diéty.

Veštecky som sa pozrel na váš zdravotný stav a nadváhu. Odhadujem, že tuk sa modifikoval do nedobrého stavu a pôsobí deštruktívne na celý organizmus. Nejde tu teraz ani o chudnutie, ale o to, aby ste tuk liečili a uviedli ho do stavu normálneho chodu.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo neobkreslilo zadný zrakový mozog. Objavuje sa tu veľa trojuholníkov, ktoré naznačujú na množstvo poškodených a nefunkčných neurónov. Ich funkciu prevzal spánkový mozog. Stupeň chorobnosti 17, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou je silná aktivita bielych krviniek v rámci imunitného systému proti starým a neštandardným bunkám. Kyvadlo neobkreslilo miechu. Znovu plno trojuholníkov. Ostatné neurónové oblasti sú v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Ukladá sa do nej toxicita z tela. Stupeň chorobnosti 11, iba začínajúce problémy. Toxicitu sem ukladá lymfatický systém. Kyvadlo neobkreslilo cievy a žily, na povrchu sú nánosy. Pravdepodobne vysoký obsah cholesterolu. Stupeň chorobnosti 45. Mali by ste sa vážnejšie zaujímať o nánosy v krvnom riečišti.

Diagnostika nervstvo: nervové zakončenia v tele sú v poriadku, kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy. Stupeň chorobnosti 17, teda začínajúce disharmonické stavy. Tuk sa zameral na celkové ničenie nervových dráh. Treba ho liečiť (tukové vrstvy).

Diagnostika lymfatické riečište a uzliny: kyvadlo ich neobkreslilo, stupeň chorobnosti 25, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou je pečeň a nekvalitná tvorba lymfatického moku, celková pasivita lymfatického systému. Ako keby spal, žiadny pohyb živín a látok. Tukový orgán blokuje činnosť pečene a tvorbu potrebných látok.

Diagnostika hormonálna činnosť: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Celková zlá aktivita hormonálnych žliaz a bežiaca chorobnosť. Zase cítiť agresivitu tukového orgánu aj na túto oblasť.

Diagnostika srdce, pľúca, pečeň, slezina, žalúdok, obličky, črevá: kyvadlo neobkreslilo žiadny orgán, všade disharmonické až chorobné stavy. Príčinou je agresivita tukového orgánu.

Diagnostika tukový orgán: tuk tela by mal vyrábať asi 22 užitočných látok. Takúto výrobu zlikvidoval a nariadil produkciu zdraviu škodlivých látok. Devastuje nervovú sústavu, odoberá orgánom živiny, sú podvyživené. Tukový orgán odoberá z tela toxicitu a vyrába z nej nebezpečné látky pre organizmus. Potom nemôže poriadne pracovať pečeň a hypofýza. Tukový orgán si ukladá toxicitu do kostnej drene, má ju ako svoju zásobáreň.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Diéty - poradňa > Toxicita v kostnej dreni - A 650

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo