Ako schudnúť - A 597

dátum: 11.01.2006

Za rok a pol som pribrala 35 kilogramov, a nedarí sa mi schudnúť. Moja nadváha mi bráni normálne fungovať. Nikdy predtým som nebola taká, ako som teraz. Moja optimálna váha pred pôrodom bola 60 kg a po pôrode tak isto. Neviem či sa s tým dá niečo urobiť. Dúfam že mi pomôžete.

Pri vešteckom diagnostikovaní som zistil, že máte všetko zdravé a v poriadku. No nedá sa to povedať o vašej psychike. Vyzerá to tak, že keď ste poriadne najedená, tak máte stabilnejšiu psychiku a svet je hneď krajší. Jedlo vám slúži ako liek na upokojenie, no má to aj svoje následky. Pokiaľ chcete schudnúť, tak si začnite liečiť psychiku liekmi a terapiami a nie jedením.

Psychický stav: aurický obal je vyosený od fyzického tela. Už teraz potrebujete psychoterapie. Treba liečiť psychiku, bez toho sa nebude dať schudnúť.

Zdravotný stav: celkovo ste zdravá, nič vážne nenachádzam.

Tukový orgán: kyvadlo odmietlo obkresliť tukový orgán. Z 30 užitočných látok produkuje pre organizmus iba 10. Ničí orgány a devastuje biochémiu v organizme. Blokuje spaľovanie tuku pri pohybe. Možno trochu prebieha spaľovanie tuku v noci.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Diéty - poradňa > Ako schudnúť - A 597

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo