Ezoterika
Ezoterika je systém uvedomelého prenikania do fyzického a duševného stavu človeka. V týchto príspevkoch sa pokúsim sprehľadniť, čo všetko do ezoteriky patrí. Pokúsim sa tu vysvetliť a logicky zdôvodniť terminológiu ezoteriky, mystiky, okultizmu a mágie. Na všetko sa budem pozerať z pohľadu medicíny, psychológie a psychiatrie. Zároveň sa do všetkého pokúsim vniesť osobné skúsenosti, ale aj skúsenosti ďalších meditujúcich a to tak, aby som s ich dovolením mohol pristúpiť ku konštatovaniu empirických skúseností platných pre širokú verejnosť ezoterických nadšencov.

FACEARCANE a meditačné základy
Darina Šimková so Sašom Pueblom spolupracujú na stránke Facearcane: http://facearcane.apoort.net. Mohlo by sa vám zdať, že sem vkladáme iba jednoduché videá na rôzne témy z oblasti zdravia a ezoteriky.

Prečo musí byť niekto ezoterik?
V tomto príspevku chcem poukázať na to, kto je ezoterik a prečo sa vybral takouto životnou cestou. Rozoberieme si jednotlivé prípady. Tak isto uvediem dôvody, kedy je ezoterik v ezoterike vynikajúci.

Energetická ezoterika
Energetika ľudského tela. Bioenergia chemických procesov. Bioenergia živých stvorení. Magnetické energie. Magmatické energie. Sexuálne energie. Kirlianov efekt. Aurické energie. Energetické objekty v aure. Vytváranie energetických objektov v tele. Senzibilné veštectvo. Prienik do energií.

Mystika a čo skrýva
Pohľad na realizáciu duchovnej cesty tých, ktorí sa prehlasovali za náboženských mystikov rôznych náboženských systémov.

Hadia sila
Tento príspevok pojednáva o význame ezoterických pojmov hadia sila, čakra, prána, tantra, akaša, mantra a sexualita. V príspevku ide o snahu vysvetliť, o čom je hadia sila a ako ju bezpečne cvičiť.

Fakírsky fanatizmus
Tento príspevok sa zao ...

Boh
V tomto príspevku sa p ...

Tibetské Bardo thedol
V tomto príspevku sa po ...

Aura ľudského tela
V tomto príspevku sa po ...

Aritmozofia
Tento príspevok sa zaob ...

Alchýmia
Tento príspevok sa pok ...

Astrológia
Už v samotnom názve je ...

Astrál
Pokúsim sa dať ezoteri ...

Anjeli
Tento výraz v gréckom ...

Abramelinova kniha
Toto dielo je pripisovan ...


Meditacia.sk > Ezoterika >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo