Astrológia planéty Mars

dátum: 16.12.2003

Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Za určitú chvíľu som sa preniesol do stredu mojej hlavy a tu ma privítalo astrologické božstvo planéty Mars. Išlo o postavu človeka v dobovej zbroji, so štítom a mečom tak, ako sa to najčastejšie zobrazuje v každej astrologickej knižke.

Táto postavička stála pri obrovskej planéte v podobe veľkej červenej gule. Božstvo a vládca astrologickej planéty ma privítalo a dalo najavo, že zastupuje vo mne vitalitu a životnú energiu. Osobne vstupujem do sféry tejto astrologickej planéty a božstiev, ktoré sa tu nachádzajú. Každé božstvo zastupuje niektorú zbraň ľudstva. Ďalej sú mi predstavené božstvá jednotlivých významných vojvodcov z celej histórie ľudstva. Ďalej tu môžem vnímať božstvá jednotlivých bojísk a taktiky, ktoré sa tu uplatňovali.

Tak isto mi hlavné božstvo Marsu dovoľuje nahliadnuť do budúcnosti vývoja vojenskej techniky. Božstvo astrologickej planéty Mars má sprevádza ku každému božstvu planéty a ako keby som dostával od každého božstva určité znaky ako prejav dôvery a ochoty so mnou spolupracovať. Tieto piktogramy si zapisujem a budem ich vhodne ezotericky používať. Božstvo Marsu ma vyprevádza z planéty a necháva ma vrátiť sa na planétu Zem. Som rád, že som mohol navštíviť časť svojich neurónov a začať lepšie chápať, čo sa tu deje a čo sa s tým v neurónoch dá robiť.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Brána > Astrológia planéty Mars

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo