Prienik do astrológie vlastných neurónov.

dátum: 05.12.2003

Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa objavil svalnatý fakír. Neustále obratne žongloval s ohňovými fakľami, ktoré poletovali vo vzduchu jedna radosť.

Fakírsky žonglér mal vypracovanú postavu a svaly žiarili obrovskou silou. Za určitý okamih som mal možnosť preniknúť do tela kulturistického fakíra a vidieť celú jeho nervovú sústavu. Videl som nervstvo mozgu a miechy a všetky ostatné nervové bunky, ako neustále pracujú. Po chvíli pozerania som mohol vnímať jeho všetky cievy a žily. Stredobodom bolo srdce, ktoré vytrvalo pumpovalo do celého krvného systému krv.

Videl som každý orgán v jeho tele, aj kosti a svaly. Bolo to poučné vnímanie anatómie. Náhle začala z tela vytekať červená farba a všetko okolo kulturistu bolo zaliate červenou farbou. Po tejto farbe sa z kulturistu valila biela farba, ktorá všetko pohltila a nebolo nič vidieť. Potom sa začali objavovať obrázky z astrologickej knižky.

Išlo o božstvá jednotlivých astrologických planét, zvieratník a jednotlivé domy. Náhle som pocítil vo svojom fyzickom tele spájanie neurónov do trojuholníkových schém. Všetky neuróny v tele sa nalaďovali a vzájomne prepájali. Po chvíli čakania som mohol vedomím preniknúť do každej astrologickej predstavy v neurónoch. Mohol som sa vtesnať do kozorožca alebo bytosti planéty Neptún tak, ako ju popisujú v astrológii. Začal som pociťovať silu vnútorného sveta vlastných neurónov, ktorý sa rozlieval do všetkých ostatných buniek môjho tela.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Brána > Prienik do astrológie vlastných neurónov.

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo