Som zrodený z detských chorôb

dátum: 18.11.2003

Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa objavuje obrovský rak väčší ako človek. Keď sa priblíži k ľuďom, požiera ich ako chutné mravce. Neustále sa kŕmi ľudskými telami a ľudské vedomie z každého zjedeného človeka preniká do vnútra raka a metamorfuje ho na postavu mnícha s veľkým klobúkom.

Táto ošarpaná postava neustále odhadzuje klobúk do diaľky a tento klobúk sa s vytrvalou pravidelnosťou vracia naspäť. Z tejto postavy cítite úžasný intelektuálny potenciál. Tento je skrytý za zdeštruovaným telom. Začína mi rozprávať svoj príbeh.

Zostrojil ho jeden alchymista z predstáv detských chorôb. No nedával si pozor a tento intelektuálsky prízrak zničil okolo alchymistu všetko, čo mohol. Alchymista si to zavinil sám, lebo nenávidel ľudí a táto postava intelektuálskeho otrhanca splnila alchymistovo želanie. Keď alchymista zomrel, tak s ním odišla do sveta mŕtvych aj táto čudesná postava. Po určitom období kľudu ho prebudil špiritisticky ladený človek. Venoval sa liečbe ľudí krvnými produktmi. K výrobe ho navádzalo a viedlo práve toto čudo.

Neskoršie tento špiritista stratil psychické zdravie a v zúfalstve sa zničil sám. Po smrti špiritistu tento duch odchádza do sveta mŕtvych duší. Zo sveta mŕtvych duší ho zobudí nadaný spisovateľ a po porade s vešticou ho dokáže držať vo vnútri fyzického tela. Keď sa s ním zblíži, tak ho vo svojom tele doslova vyšetruje. Kladie mu veľa otázok a zisťuje, že táto kreatúra postupne získava viacej a viacej geniality. Hovorí o tom, že keď sa z deštrukcie vyrobí bytosť, tak táto bytosť je schopná sa neuveriteľne učiť a mať vynikajúce logické schopnosti, teda niečo ako genialita stavu dvojníka.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Brána > Som zrodený z detských chorôb

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo