Zomrela duša deštrukcie

dátum: 11.11.2003

Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa objavuje postava liečiteľky, ktorá chodí so sviecou v ruke a koncom horiacej sviečky kreslí na steny jaskyne znaky deštrukcie.

Po zemi v jaskyni sú obete magických rituálov - malé dievčatká. Sú to už iba kostry. Táto liečiteľka sa naplnila zomretými dušami, ktoré jej mali spĺňať tajné túžby a ničiť jej protivníkov. Niekto ju pri bežnom rituáli vyrušil a dievčatku sa podarilo utiecť. Asi to chcel osud. Od tej doby prenasleduje ochranný duch dieťaťa dušu liečiteľky, ktorá začína slabnúť a stíhajú ju samé nepríjemnosti. Nakoniec končí v žalári v hlbokých katakombách, kde ju nechávajú zahynúť bez jedla a vody. Je to za to, že zabíjala nevinné dievčatká. No keď zomiera, tak jej duša sa chce mstiť ľudom aj po smrti. Vracia sa do tohto skrytého žalára.

Teraz sa zjavuje dievčatko a žiari ako slniečko. Vstupuje do vnútorného sveta deštruktívnej liečiteľky a silný prievan zhasína v jej duši sviečku, ktorá prezentovala moc deštrukcie, hlavne čierne znaky z plameňa sviečky. Duch dievčatka oslobodzuje duše mŕtvych obetí z kostí liečiteľky a dušu liečiteľky zmiešava s dušou zomierajúceho zvieraťa. Duša deštruktívnej liečiteľky utícha a stráca svoju moc. Tento informačný záznam sa vytratil a duše dievčat môžu slobodne vkročiť do sveta mŕtvych a nájsť tam svoj kľud. Cítim, ako ma dievčatko z vnútornej meditácie celého očisťuje a želá mi pokoj duše.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Brána > Zomrela duša deštrukcie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo