Pavúčie kráľovstvo

dátum: 17.10.2003

Po usadení do meditačného kresla som požiadal svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa pre mojimi očami objaví gigantický pavúk o rozmeroch veľkého nákladného auta. Priblížil sa svojím okom čo najbližšie k mojej tvári a ja som začal cez jeho oko prenikať do neznámeho sveta.

Mal som pocit vzduchového tunela, cez ktorý som bol vysávaný na druhý koniec otvoru. Bol som vysávaný sacou silu vzduchu a pohyboval sa dovnútra. Okolo mňa takto putovali telá ďalších ľudí. Ja som sa pohyboval rýchlejšie ako tí ostatní. Nakoniec ma to vymrštilo do väčšieho priestoru, kde sa znovu objavovali väčšie a menšie pavúky. Nechovali sa nepriateľsky, iba tu existovali. Skúšal som sa poobzerať po stenách tejto takpovediac jaskyne.

Bol som zaskočený množstvom drobných pavúčikov na hornej klenbe tejto živej jaskyne z organických buniek. Pomyslel som si, že chcem tou vrstvou pavúčikov preletieť. V tom momente sa na strope organickej jaskyne vytvorila diera a ja som cez túto dieru preletel rovno do hrubej vrstvy pavučín. Tu som videl zachytených veľa iných ľudí. Nechcel som sa do pavučín zamotať a tak som sa zmenšil do malej bodky. V tomto tvare som hravo prelietaval cez pavučiny. Všetko sa náhle zmenilo a ja som sediac v kresle mal pocit, že na mojej fyzickej hlave sedí pekne veľký pavúk. Tento pavúk postupne prenikol cez lebečnú kosť na miesto neurónov veľkého mozgu a tu sa zmenil na množstvo väčších alebo menších pavúkov a pavúčikov. Nastal kľud tela a mysle. Vychutnával som si príjemnú pohodu z vnútornej meditácie.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Brána > Pavúčie kráľovstvo

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo