Africké masky

dátum: 03.09.2004

Usadol som ako zvyčajne do meditačnej polohy a po chvíľke upokojenia som požiadal svoj vnútorný svet, aby sme spolu meditovali. Tentoraz som prežíval rituál z afrického kontinentu.


V mojej mysli sa objavil veľký vyschnutý strom niekde v africkej buši. V korune viseli kosti zvierat. Tieto sem zavesil domorodý šaman. Pod stromom boli z kože vyrobené rôzne druhy afrických masiek. V mojej mysli sa postupne maska po maske prilepili na kmeň stromu. Vyzeralo to tak, ako keby ich pritiahla sila mŕtveho stromu. V tom momente, ako sa kožené masky prilepili na kmeň stromu, začali postupne zvieracie kosti padať pod strom. Padali v mojej mysli tak, že vytvárali určité uzatvorené geometrické tvary. Z týchto tvarov ožili v mojej mysli duše zvierat, ktoré boli rituálne zabité a ich kosti vyvesené na suchý strom. V mojej mysli sa postupne jedna predstava kosti spájala s druhou predstavou kosti a všetky kosti sa spojili do jednej. To isté spravili aj masky, ktoré sa teraz odlepili od stromu a vchádzali jedna do druhej. Nakoniec sa spojila posledná maska s poslednou kosťou.

Všetky obrazy sa zmenili a vytvoril sa v mojej mysli bioenergetický mliečny opar. Mal som pocit rannej hmly v horskom prostredí. V tejto riedkej hmle sa začali tvoriť ploché obrazy kostier zvierat. Podobalo sa to na kresby prírodných ľudí v jaskyniach. Všetky kresby boli jednoduché a skorej išlo o obrysy zvierat a ich vnútorností. Všetky kresby boli nakreslené bielou farbou. Potom sa v tomto priestore zjavovali aj kresby ľudí a kresby rôznych geometrických objektov. Všetky tieto objekty boli mimoriadne jednoduché. Zo všetkého som mal pocit, že som v informačných poliach mŕtvych zvierat, ktoré boli špeciálne pre tento účel utratené. V mojej mysli a vo fyzickej hlave som pociťoval zvláštne stavy ticha mŕtvych zvierat.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Brána > Africké masky

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo