Reiki meditácia

dátum: 10.06.2004

Konečne som si našiel čas aj na vlastnú meditáciu. Usadil som sa do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu.

V mojej mysli sa zjavil čínsky šaman, ktorý do plochého kameňa usilovne ryhoval vodorovné a zvislé čiary, ktoré sa až príliš podobali na Reiki znaky uverejnené v Reiki škole. Všetko, čo do kameňa ryhoval, sa prejavovalo v jeho doráňaných a ubolených svaloch. Znaky v plochom kameni vznikali pomaly a pozvoľna. Táto práca mu trvala niekoľko týždňov. Medzitým som cítil, ako sa vo mne na viacerých miestach aktivizuje tvorba vlastnej bioenergie. Šaman úspešne dokončil vyryhovanie znaku Reiki do plochého kameňa a pristúpil k rituálnemu Reiki. Nechal si priniesť živého králika a jeho krv použil na zaliatie celého znaku. Krv na kameni so znakom neustále rozmazával rukou a to, čo mu zostalo na rukách, utieral o svoju tvár a ostatné časti tela. V jeho blízkosti sa pripravovala žena. Pristúpila k nemu a niečím ako prírodný štetec zo zvieracích chlpov mu postupne na telo čiernou farbou kreslila Reiki znaky. Keď nakreslila posledný znak, aktivity sa chopil šaman a zopakoval u nej podobný rituál ako u seba. Zobral iný plochý kameň s Reiki znakom. Zarezal veľkého opereného vtáka a krv nechal kvapkať na znak Reiki. Všetko rozotieral rukami a zároveň krv z rúk nanášal na telo Reiki šamanky. Po tomto rituáli začal kresliť bielou farbou na kožu šamanky Reiki znaky. Pritom neustále bioenergeticky pôsobil na aktívne centrá Reiki v tele šamanky. Nakoniec všetko končilo v sexuálnom objatí a dynamizovaní Reiki energií a sexuálnych energií.
Vo svojom tele pociťujem aj ja príval týchto energií. Prestávam s vnútornou meditáciou a všetko si vo vnútri svojho fyzického tela vychutnávam. Je mi príjemne a cítim spokojnosť tela a aj duše.

Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Brána > Reiki meditácia

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo