Matkine prsia v tarote

dátum: 22.11.2003

Zdroj: www.aeclectic.net

Tarotové karty, ktoré umožňujú napojenie sa na druhú osobu a môžu účinne pôsobiť na spomienky a konanie dotyčnej osoby.

Tarotové karty som si rozložil pred seba a v skutočnosti som z nich nemal dobrý pocit. Ako keby sa usilovali prinútiť moju myseľ robiť to, čo si želá osoba, ktorá tieto tarotové karty vytvorila. Ešte som z kariet cítil neochotu ustúpiť a stoj čo stoj presadiť svoj vplyv, respektíve vplyv osoby, ktorá s týmito tarotovými kartami pracuje. Toľko pocity. Na tarotových kartách som si všimol, že všetky postavy sú ženy a majú holé poprsie. Tak isto z kariet bolo cítiť, ako keby slnko zapadalo alebo vychádzalo. Pod obrázkom na tarotovej karte sa nachádzajú znaky židovskej abecedy a tiež astrologické značky. Začal som sa rituálne zbližovať s týmito kartami.

Karty sa ujali aktívne ritualistiky a nútili ma, aby som uznal ich silu. Požadovali v mojej mysli sexuálne predstavy s postavami žien a konať tak, ako rozhodnú tieto karty. Túto násilnú ritualistiku som zastavil a začal som tarotové karty prinucovať, aby sa podriadili môjmu vplyvu. Vedome sa karty uzavreli a odmietali spolupracovať. Začal rituálny súboj. Položil som v predstavách na stôl sviečku a okolo sviečky som rozložil množstvo rozmanitých kamienkov. Zároveň som zobral v predstavách kocky a začal ich hádzať na karty.

Začal som si predstavovať, ako ich trhám a spaľujem nad plameňom sviečky. Duch z kariet sa začal podriaďovať rituálu prinucovania. Odteraz boli ochotné pracovať pre mňa. Dotyčná osoba, ktorá vytvorila tieto karty, má v neurónoch postavy týchto polonahých žien. S týmito kartami sa zisťuje, ako presadiť svoj vplyv u danej osoby. Je vhodné, aby ste mali už odcvičené techniky dvojníka. Vtedy sú veštecké výkony efektívnejšie. Ďalej tieto karty vyžadujú, aby ste mali kladný vzťah k moslimom a moslimskej viere založenej na Alahovi. Pred užívaním týchto kariet odporúčam čítať korán. Cítiť z nich ženskú materinskú lásku, ale aj schopnosť manipulovať s pocitmi a cieľmi iných osôb, hoci v ich prospech.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Astro > Matkine prsia v tarote

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo