Krčmový tarot

dátum: 19.02.2004

Zdroj: www.aeclectic.net

Veštecká meditácia s tarotovými kartami, na ktorých sú vyobrazené predmety z krčmového prostredia.

Znovu si tarotové karty rozložím pred seba a pozorne každú kartu skúmam. Na jednej z tarotových kariet je zobrazený barman, ako z dvoch fliaš mieša drink. Na ďalšej tarotovej karte je zobrazený sklenený pohár s červeným nápojom, vedľa je otvárač na víno a v pozadí doska s nakrájaným syrom.

Na ďalšej tarotovej karte je žena s pohárom vína v ruke. Na ďalšej tarotovej karte je popolník, pivná podložka a k tomu tak žiadaný pohár plný piva. Na ďalšej tarotovej karte sú už dve pivá s popolníkom a hasičská helma. Na ďalšej tarotovej karte je tiež pohár piva a rozložené žolíkové karty. Na každej karte sú rímske číslice a pod každou kartou sú veľkými písmenami napísané určité texty. Pravý roh každej karty je vysvietený do biela.

Takto treba prejsť každú kartu a dobre si ich zapísať do pamäti. Keď si takto pozriem karty niekoľkokrát a dokážem si ich v mysli vybaviť, pokračujem ďalej. Usilujem sa vytvoriť si ku každej tarotovej karte a jej obsahu určitý vzťah. Tentoraz je to úcta k alkoholu a úcta k opilcom. Znie to pekne trafene, ale bez tohto vzťahu sa mi bude asi s tarotovými kartami zle pracovať. Musím sa naladiť na krčmovú veselosť, mať pocit, že som si dobre vypil a húlim jednu cigaretu za druhou. Uvedomujem si hráčsku vášeň s kartami a zápalkami.

Zároveň sa bioenergeticky a veštecky napájam na ľudí, ktorí praktizujú veštecké výkony s týmito kartami. Začínam po tomto naladení ďalšiu fázu a to je fáza rituálna. Pred seba si položím niekoľko kariet a na tieto karty kladiem zápalky a mince. V niektorých momentoch ma to vedie intuitívne k tomu, aby som k týmto kartám prikladal aj žolíkové karty.

Zo zápaliek potom na týchto kartách vytváram rôzne geometrické tvary alebo tlačené veľké písmená. Po zvládnutí tohto rituálneho spojenia s kartami mám pocit, že si mám zobrať erotický časopis a na každú stranu erotického časopisu položiť jednu náhodne vybratú kartu. Začínam mať pocit, ako keby som u vyobrazených žien a mužov videl veštecky ich sexuálne chúťky a sexuálne úchylky.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články

Meditacia.sk > Astro > Krčmový tarot

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo