Šamanská ezoterika - B 290

dátum: 18.12.2008

V minulosti som sa liečila na depresiu. Mám znova návaly úzkosti, mám pocit, že liekmi iba odďaľujem naozajstné vyliečenie. Hľadám liečiteľa, ktorý by mi pomohol, cvičenia, čaje, čokoľvek. Ak musím žiť s úzkosťami, tak chcem nájsť zdroj sily a spôsoby, ako ich zvládnuť. Nechcem len tak znova upadnúť do tej chemickej apatie. Skúšala som aj psychoterapiu, ale nič. A okrem toho netuším, prečo a ako tie úzkosti vznikli. Myslím, že od detstva som bola vždy skôr úzkostlivá. Prosím o naznačenie cesty, ktorou sa mám uberať pri liečení.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol, čo sa deje vo vás a vašom podvedomí. Celkovo ma vaše vnútro prijalo s nadšením. To sa nedá povedať o vašom ľudskom ja. Celkovo ste vo vnútri postavená šamansky a vybavená hlbokou prírodnou múdrosťou. No odmietate žiť ezotericky a šamansky. Chcete samotu a utrpenie. Vaše podvedomie vás volá k šamanstvu dnešnej doby. Je na vás, kam budú v budúcnosti smerovať vaše kroky.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy (hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, vaječníky). Dlhodobejšie slabá produkcia hormónov. Príčina tohto stavu je v tom, že v 20.roku života mala prejsť posledná výmena buniek hormonálnych žliaz, no nestalo sa tak. Blastulové bunky z embryonálneho vývoja sa nezmobilizovali. Treba riešiť liečením. Ostatné v norme. Okosticové bunky sú neštandardné, ale nie zhubné.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a je stabilný. Aura vykazuje špecifické pretekanie. Vaša psychika dokáže pracovať až na úrovni atómov a častíc. Bežní ľudia fungujú psychicky na úrovni objektov veľkosti orgánov ľudského tela. Vaše krycie bunky na povrchu kostí sú geneticky pozmenené a vytvárajú vo vás fenomén dvojníka ako u osôb, ktoré majú takéto bunky z minulosti vývoja človeka (asi pred 400 – 500 miliónov rokov p.n.l.). Niet sa čomu čudovať, že vás zaujíma liečiteľstvo a ezoterika. Pod dvojníkom tu rozumieme energeticko – informačný obal vo fyzickom tele, ktorý má extrémne silný záujem o liečiteľstvo a duchovno. V tomto smere ste výnimočná.

Povaha
Vaše psychické prejavy idú z miechy, kde ste psychicky usadená. Charakterizuje to obrázok osoby hlboko spätej s prírodou, šamanstvom a kozmom. Klasická ľudská civilizácia vás až tak nezaujíma.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na mužov prírodného razenia. Povrchová vzrušivosť: na svätojánske noci, párenie a sexualitu. Pohlavná vzrušivosť: neznášate, že ste žena, chceli by ste byť mužom. Citová vzrušivosť: žiť ako čarodejníčka a liečiteľka. Vaše sexuálne podvedomie vás uzavrelo do vnútorného sveta. Menej ste vhodná na spolužitie s partnerom.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života sa u vás sformovali anjelské sféry detských dyslektikov. Sú extrémne silné a pulzujú. Nedokážete ich plne využiť pre šťastný osud. Sama si myslíte, že nemáte a nemôžete mať šťastný osud. To je do určitej miery pravda. Ale pokiaľ budete žiť duchovne, situácia sa zásadne zmení.
V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú obrazy čínskeho liečiteľstva. Všetko o veštení a liečení.
Chromozómová história
Vaše chromozómy sa stali ľudskými na Ďalekom Východe a putovali cez Aljašku, Grónsko, Škandináviu, Fínsko, Rusko, Maďarsko až k nám. Netradičná púť. Chromozómy si nesú silný šamanský odkaz.

Génové reťazce
Génové retiazky v chromozómoch sú od seba vzdialené. Ste iná ako bežní jedinci a mali by ste na prvom mieste v živote žiť ezotericky. Celkovo je šťastný osud viazaný na duchovný rast.

Embryonálny vývoj
Celkovo bol sprevádzaný silnou rozumovou vyspelosťou a prírodnou múdrosťou. Bežné poznanie ľudí a vedy vás nezaujíma. Zaujímajú vás viac ezoterické zákonitosti ako bežné veci.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste sa postavili voči ezoterike a duchovnosti. Chcete niečo ako samotu a nenávisť voči sebe samej. A to nie je múdre. Poškodzujete si hormonálnu činnosť. Vhodné sú psychoterapie na zmenu osudu.

Astrológia ego
Celkovo neviete v živote nájsť správny smer. Chodíte v bludnom kruhu. Podvedomie vám jasne určuje duchovnú ezoteriku.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď na prvé miesto v živote dáte duchovné ezoterično, ktoré pevne stojí na šamanskej tradícii. Inak vnútorná samota a duševné choroby. Je na vás, čo si vyberiete.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články

Meditacia.sk > Poradne > Šaman - poradňa > Šamanská ezoterika - B 290

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo