Arktická ezoterika - B 224

dátum: 16.04.2008

Viete mi povedať, či mám nejaký blok, keď sa mi nedarí zarobiť peniaze a splatiť aspoň nejaký dlh? Zaujíma ma, či mám nadanie na mágiu, veštectvo alebo duchovno.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom podvedomí. Našiel som tu hlboký svet ezoteriky arktických oblastí. No už menej poteší váš nezáujem o žitie v súlade s podvedomím. Tak skúste zmeniť postoj.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav, nič akútne ani chronické.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo tela, psychika je štandardná.

Povaha
Ste usadená hlboko v bunkových štruktúrach celého tela a psychicky ste prenikli až na úroveň častíc, čo je veľmi atypický stav. Bežne ľudia takto hlboko do svojho tela neprenikajú.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na ezoteriku. Povrchová vzrušivosť: na duchovno. Pohlavná vzrušivosť: na ezoterické osoby. Citová vzrušivosť: ezoterika.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov a to najvyššiu pulzačnú úroveň. Nemáte k tejto zložke psychicky dobrý vzťah a snažíte sa ich zlikvidovať. Myslíte si, že nepatria do duchovna. Čo je veľký omyl. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Všade sú uložené anjelské sféry dyslektikov a poslanie venovať sa tejto problematike duchovne. 7 obalov spolu obsahuje všetko o anjelských sférach. Váš postoj je jasný, treba to zlikvidovať a vložiť tam samú seba. Nie zrovna šťastný prístup.

Chromozómová história
Cesta vašich chromozómov začína niekde naspodku Južnej Ameriky a ide o chromozómy arktickej kultúry, postupuje cez celú Južnú Ameriku až do Grécka, Anglicka a končí v strednej Európe. Ide o chromozómovú líniu silne ezoterického charakteru. Arktické prostredie dávalo vždy veľa času na duchovný rozvoj.

Génové reťazce
Sú značne od seba vzdialené. Teda mali by ste sa zaujímať o duchovno a mali by ste to mať ako životné poslanie. Osoby, ktoré majú génové retiazky v strede zviazané, by sa mali venovať náboženstvu. Tí, ktorí ich majú všetky tesne pri sebe, bežnému životu. Vy osobne nechcete žiť intenzívne ezotericky a tlačíte to do náboženskej roviny. Podvedomie vám to vracia v podobe nepríjemností s financiami.

Embryonálny vývoj
Celý embryonálny vývoj je poznamenaný prítomnosťou arktického šamana, ktorý sa do vás reinkarnoval ako spomienkový záznam. Váš vzťah k nemu je negatívny a najradšej by ste ho zo seba vyhodili. Zase jeden dôvod, prečo by ste mali žiť duchovne.

Astrológia ega
Celkovo vaše ľudské ego je zamerané na financie, bežný život a ezoterika až keď sa nedarí. Teda zaujímate sa o ezoteriku iba pod tlakom neúspechu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch s arktickou ezoterikou bojujete a chcete tam zaviesť náboženstvo. Teda zase útok na podvedomie. A podvedomie vám rozfúkava vaše peniaze.

Hviezdy, šťastný osud
Najprv ezoterika a potom budú aj peniaze.

Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Šaman - poradňa > Arktická ezoterika - B 224

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo