Nahradiť čierne bielym - A 865

dátum: 03.01.2007

Zaujímam sa o mystiku. Moje problémy sú skôr vzťahové a zdravotné. Aj keď mám pocit, že to už trošku upadá. Asi najväčší problém je moja komunikácia s ľuďmi, nedokázal som vyjadriť, čo cítim. Chodievam aj k jednej pani, čo mi veští z kariet, tá mi stále tvrdí, že si neverím.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše podvedomie. Nachádza sa vo vás zložitý a komplikovaný súboj o to, aby ste mohli duchovne žiť v súlade s univerzálnymi bielymi sférami a nie používať vnútro iba na bežný život. No vaše podvedomie je stavané iba na bežný život a duchovnosť treba do podvedomia presadiť, lebo po ňom túžite a chcete ho.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo časti tela v poriadku. Neobkreslilo chrupavkové oblasti rúk, nôh a platničiek chrbtice medzi stavcami. Stupeň chorobnosti 24, čo je disharmonický stav. Drobné zápaly. Celkovo je imunita voči mikroorganizmom znížená a pod hranicou potrebnosti. Mali by ste sa tomu venovať a dať do poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú na mieste v tele. Dlhodobo stabilný psychický stav.

Povaha
Psychické prejavy sú u vás z miechy v chrbtici. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada všetko, čo súvisí s prírodou a tradíciami prírodných ľudí. Všeobecne ľudia usadení v mieche majú lepší vzťah k prírode.

Sexus
Sexus povahy je usadený v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má dobrý vzťah k sexualite a berie ju ako súčasť života a prírody. Sexus centrum je umiestnené v ústnej dutine. Ide o centrum detskej sexuality. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa správa ako diplomat a chce mať s každým neutrálne vzťahy. Klasické pre osoby usadené v tomto centre.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na prírodu, kamienky, šamanstvo. Povrchová vzrušivosť: ženské telo na prírodno pomaľované a divošky. Pohlavná vzrušivosť: na seba, narcistické sklony. Citová vzrušivosť: šamanské rituály.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali čierne anjelské sféry šamanov. Teda často žijete a riešite problémy tak, že to nakoniec ubližuje vám aj okoliu. Čo sa týka šťastného osudu, bude asi problémový. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje túžbu stať sa šamanom a to na deštruktívny spôsob. Mozoček obal, ktorý obsahuje vaše poslanie, má v sebe čierne anjelské sféry, ktoré vás vedú k tomu, aby ste neboli úspešný. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý holdoval alkoholu, ubližoval sebe, ale voči iným bol dobráčisko. Dieťa obal obsahuje záznam boja počas embryonálneho vývoja medzi svetom úspešnosti a neúspechu. Zvierací obal obsahuje záznam o zdevastovanom zvierati, ktoré sa správa neštandardne. Eros obal obsahuje záznam o narcizme voči sebe. Ste moc skoncentrovaný na seba. Šaman obal obsahuje záznam o šamanovi, ktorý sa venoval deštruktívnej činnosti. Šamanské sily používal iba pre ľudí a nútil ich podriadiť sa ľuďom. Prestal chápať nutnosť podriadiť sa univerzálnym silám. 7 obalov spolu obsahuje všetky druhy magických rituálov deštruktívnych v prospech manipulácie s duchovnom. Aurický obal okolo vás vyteká z miechy a má od tela vzdialenosť aj 2 metre okolo celého tela. Je plný čiernych anjelských síl a naplnený magmatickými zápismi o magických rituáloch.

Pred narodením
Jednotlivé štádiá vývoja boli v poriadku, ale pod vplyvom čiernych síl. Pravdepodobne matka odmietala, aby ste boli duchovne vyspelý a chcela iba, aby ste boli praktický k životu.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Je zaujímavé, že sa usilujete o spojenie s bielymi anjelskými sférami a odmietate svoje podvedomie. Je to súboj dvoch systémov šamanov. Jeden chcel anjelské sféry podriadiť ľudským potrebám a túžbam, druhý žil v súlade s univerzom, teda dával napríklad prednosť duchovnosti. No takýto súboj vášho vedomia a podvedomia môže priniesť do života problémy a neúspešnosť. Odporúčam, aby ste svoje podvedomie pozmenili. Sám chcete niečo iné ako vaše podvedomie. Chcete viac ako iba šamanstvo pre bežný denný život. A vtedy je vhodné a dobré pozmeniť podvedomie k bielym anjelským sféram.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Je tu snaha dostať sa do ezoteriky šamanstva hlbšie, ale podvedomie vám v tom bráni.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snovom stave vám vaše čierne anjelské podvedomie zlikviduje vašu snahu o biele anjelské sféry a duchovný rast. V snoch vaše podvedomie a túžby vašich rodičov dosiahnu, čo potrebujú.

Hviezdy, šťastný osud
Potrebujete niekoho radu a pomoc. Nemali by ste ísť šamanstvom sám. To nie je múdre.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Šaman - poradňa > Nahradiť čierne bielym - A 865

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo