Návrat do reality - A 798

dátum: 26.09.2006

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na príčiny vášho strachu a zvýšeného stresu. Na jednej strane máte výnimočné schopnosti čítať zápisy v magmatických poliach Zeme, ale na druhej strane už menší záujem o návrat do reality bežného života. Pokúste sa o nápravu.

Zdravotný stav
Robil som vám osobitne (A 787) a nevyznel priaznivo.

Psychický stav
Aurický obal nie je stabilne ukotvený okolo fyzického tela a tiež podvedomé obaly sú mimo tela. Nie je to veľká vzdialenosť, ale už teraz treba minimálne dobré psychoterapie.

Povaha
Ste usadený v strednom mozgu ako väčšina ľudí. Charakterizuje to obrázok chlapca, ktorý sa ešte stále rád hrá a život berie ako sen, z ktorého sa netreba zobudiť. Zo stredného mozgu nie je spojka do iných oblastí a silný stav detskej psychiky.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu a charakterizuje to obrázok detskej sexuality. Sexus centrum je umiestnené v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má svoj fetiš v jedle a puberťáckych provokáciách. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: detská hra. Povrchová vzrušivosť: na jedlo. Pohlavná vzrušivosť: na veci ezoterické. Citová vzrušivosť: ezoterika a duchovno.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Aura je okolo tela asi 5 cm nad povrchom kože. Klinický obal neviete používať. Veci v duchovnom svete čítate cez vyosenie psychického štandardu a často nevrátite psychiku do normálneho stavu. Máte v sebe informačné pole spomienok mŕtvej osoby, ktorá bola mnohokrát reinkarnovaná. Túžby obal, ktorý je vyosený z tela von, obsahuje spomienky šamana, ktorý chce duchovnú aktivitu. Mozoček obal poslania obsahuje šamanské tradície. Rodostrom obal obsahuje zápis o predkovi, ktorý bol fyzicky postihnutý, ale nie psychicky. Kostný záznam obsahuje silné kontakty s anjelským svetom. Dieťa obal obsahuje šamanské rituály. Zvierací obal obsahuje spomienku zvieraťa zabijaka. Eros obal obsahuje jedlo a jedlo ako erotickú náhradu. Zápis spomienok tvoria veci technického charakteru. Šaman obal obsahuje hviezdy a záujem o kozmické dianie. 7 obalov spolu obsahuje skoro všetky záznamy v magma poliach. Život v magma poliach a nie v realite a reálnom čase. Nezáujem o bežný život a únik do zápisov v magmatických poliach. S vonkajším svetom iba formálny kontakt.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Doslova únik a útek pred realitou života a nezáujem o vonkajšie dianie, čo je nebezpečný mechanizmus. Treba sa vracať do reality a nezostávať v magma poliach trvalo. Iba keď je to potrebné.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Strach z vonkajšieho sveta a únik do vnútorných svetov. Zámerné poškodzovanie zdravia. Treba zaujať k životu nový postoj.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Nebezpečná tendencia ničiť vlastné sny a nedovoliť im akúkoľvek aktivitu. V snoch praktizujete jogu a jogínske techniky čistej mysle. Nebezpečné tendencie. Sny majú liečiť, ozdravovať, riešiť psychické a pracovné problémy a až potom možno jogínske meditácie.

Riziká budúcnosti
Smerujú do rozsiahlych zdravotných problémov.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Šaman - poradňa > Návrat do reality - A 798

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo