Šamanské podvedomie - A 788

dátum: 18.09.2006

Každý deň študujem vaše stránky a spôsobuje to vo mne veľký nepokoj. :)Pretože okrem silvovej metódy som sa začal zaujímať aj o špiritizmus, šamanizmus, plazmatická škola ma hneď oslovila a veštectvo (liečiteľstvo, chcel by som vedieť pomôcť ľuďom v okolí). Mohli by ste ma veštecky prezrieť, aby ste mi povedali niečo bližšie k mojej psychike, niečo o mne, čo neviem?

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Na moje veľké potešenie som tu našiel dušu brazílskeho šamana a túžbu pokračovať vo svojom duchovnom vývoji. Ale aj určitý spor z vašej strany robiť duchovno iba z knižiek. Chce to ezoterickú prax. A hlavne uvedomenie si, že je lepšie pre osud človeka súzvučiť s podvedomím.

Psychický stav
Aurický obal je dlhodobo usadený okolo fyzického tela. Aj podvedomé obaly sú v tele. Celkovo stabilný a štandardný psychický stav.

Povaha
Ste usadený v gangliách celého tela. Ganglie sú drobné neurónové oblasti veľkosti špendlíkových hlavičiek a riadia činnosť orgánov. Odtiaľto idú vaše psychické prejavy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži zbierať poznatky ezoteriky a duchovného sveta a chce ich aj realizovať.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách tela. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si vie vychutnať ženský fenomén a naplniť s ním svoje telo aj dušu. Sexus centrum je umiestnené v hlave. Teda ambície a ciele. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je až príliš opatrná a neistá. Impulzívne konanie. Náhle všetko a potom pasivita. Vhodné stabilizovať a nepodliehať tomu. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na ženy a ženské telo. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo ako umelecký prejav. Pohlavná vzrušivosť: v zmysle nepokaziť sexom umelecké dielo. Citová vzrušivosť: samota a meditácie.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4.roku ste nedostali obaly anjelov. V 12. roku ste dostali obaly: túžby obal obsahuje túžbu osoby venovať sa duchovným záležitostiam ako intenzívne sa bude dať. Mozoček obal hovorí o poslaní spoznať šamanstvo, prírodných ľudí a stať sa šamanom. Rodostrom obal – predok jogín, ktorý pestoval tantru a jogu. Eros obal obsahuje zápis o spolužití žien a vás, ale priateľský vzťah. Šaman obal je silne rozvinutý a obsahuje putujúceho šamana, ktorý sa usiluje duchovné veci povzniesť. Celkovo ezoterické podvedomie a tiež snaha ho počúvať a naplniť svoje duchovné poslanie.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vo vnútri je veľký súboj medzi vami a ezoterickým podvedomím. Vy by ste chceli robiť ezoteriku iba z knižiek a platonicky, ale podvedomie z miechy chce skutočnú ezoterickú prax a tvrdo na tom trvá. Je nutné s ním spolupracovať a neodporovať mu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Strach z ezoteriky a duchovna. Najradšej by ste to robili iba ako čítanie z knižiek. Skúste zmeniť prístup.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď sa spojíte so svojím podvedomím a zanecháte ezoteriku ako teóriu z knižiek a nastúpite šamanskú prax.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Šaman - poradňa > Šamanské podvedomie - A 788

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo