Praveké rituály - A 745

dátum: 13.07.2006

Rada by som vedela príčinu mojich problémov vo vzťahu k opačnému pohlaviu, rada by som sa zbavila výbušnosti v mojej povahe a chcela by som vedieť viac o sebe a tom, na čom by som mala popracovať, aby bol môj život a mojich blízkych v harmónii.

Vyhovel som vašej žiadosti a pozrel som sa do vášho podvedomia. Verím, že sa vám objasní veľa vecí a tiež váš osud. Mali by ste sa mimochodom zaujímať o svoj zdravotný a psychický stav. Zatiaľ to nie je akútne, ale včasným zásahom predídete budúcim nepríjemnostiam. Hlavne stresu z civilizácie.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Celkovo dlhodobé zdravotné problémy v tejto oblasti. Stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Mali by ste sa zaujímať o svoj nervový systém a jeho preliečenie. Kyvadlo neobkreslilo svaly. Nežiaduce aktivity mikroorganizmov. Kyvadlo neobkreslilo obličky. Stav iba disharmonický. Kyvadlo neobkreslilo imunitu proti mikroorganizmom a proti zhubným bunkám. Všetko veľmi nízke hodnoty. Momentálne žiadne vážne riziko. Mali by ste sa zaujímať o stav imunitného systému. Mohlo by to mať nepríjemné následky do budúcna.

Psychický stav
Aurický obal a podvedomé obaly nie sú na svojom mieste a sú mimo telo. Je potrebné venovať sa psychoterapiám.

Povaha
Ste psychicky usadená v brušnom mozgu, ktorý je v stene čriev. Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá koná na základe inštinktov. Ako plaché zviera, ktorému civilizácia nerobí dobre. Stres a napätie. Potreba úniku do prírody mimo ľudí.

Sexus
Sexus povahy je usadený v brušnom mozgu. Charakterizuje to obrázok samice, ktorá sa túla prírodou ako samotárka. Strach pred civilizáciou a ľuďmi. Sexus centrum je umiestené v ústnej dutine a hovorí o detskej sexualite. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada svet zvierat a túži žiť ako prírodní ľudia so všetkými rituálmi. Sexus podvedomie. Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na zvieracie mláďatá, zvieratá a divokú prírodu. Povrchová vzrušivosť: kožušina, spánok, sny. Pohlavná vzrušivosť: agresívne zabíjanie samcov. Citová vzrušivosť: svet zvierat.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. V 4. roku ste dostali anjelské obaly do detskej žľazy, ktoré boli zničené výchovou. Nemá vám čo v živote pomáhať. Aura obaly sú z brušného mozgu ako hruškovité útvary okolo tela. Obsahujú nenávisť voči civilizácii a všade chcete džungľu. Presvitajú prvky aztéckej kultúry. Túžby obal obsahuje zápis o osobe, ktorá odmieta civilizáciu a chce žiť ako zviera. Mozoček obal obsahuje poslanie chovať zvieratá a starať sa o prírodu. Rozumieť prírode a ovládať ju magickými rituálmi. Treba sa naučiť magickú reč. Rodostrom obal obsahuje túžbu člena vášho rodu stať sa niekým ako Tarzan. Bol posadnutý čítaním o svete zvierat a to na rozprávkovej naivnej báze. Dieťa obal nesie záznam o dlhšom embryonálnom vývoji vo zvieracích fázach a kratšie v ľudskej fáze. Zvierací obal obsahuje duše zvierat goríl a šimpanzov. Eros obal obsahuje kult uctievania zvierat. 7 obalov pokope obsahujú všetko o svete zvierat a poľovníkov. Liečba zvierat a ich záchrana. Pred narodením v embryonálnom vývoji dominancia stavu pravekého človeka.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade praveké sféry zvieracích božstiev. Váš strach a únik pred nimi do oblasti literatúry a rozprávok na folklórnom podklade. Nežijete v súlade s podvedomím.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Vaše ciele idú do oblasti beletrie o zvieratách a pravekých ľuďoch. Podvedomie však chce, aby ste naplno žili všetko okolo prírody a pravekých rituálov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch bežia praveké rituály a vy sa toho všetkého bojíte a nezúčastňujete sa toho.

Hviezdy, šťastný osud
Len keď sa stotožníte s podvedomím a budete žiť to, čo v ňom máte.

REAKCIA NA PROFIL

Je tazke pochopit z toho, co pisete, ako sa dalej uberat. Vsade dominuje dzungla a praveke ritualy. Mam sa s nimi stotoznit. Neviem o nich nic viac ako to, ze existuju. A moj zdravotny stav? Ano, mam stresovu pracu. Je vacsi relax to, co by mi pomohlo? ak sa da, skuste mi presnejsie vysvetlit, kadial vedie ta cesta k zdraviu a pokoju.Dakujem

Bolo by na prospech Vas, aby ste sa zacali zamyslat nad buducnostou a to, co moze priniest. Vestecky profil Vam dal nahliadnut do podvedomia. V zasade su dve moznosti: precitate si profil a nechate vsetko tak, ako bezi, alebo sa zacnete zaujimat o svoje vnutro po psychickej alebo fyzickej stranke. Moznosti je mnoho.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Šaman - poradňa > Praveké rituály - A 745

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo