Posúdenie geopatogénnych zón

dátum: 01.08.2005

Chcel by som sa Vás opýtať, či dokážete posúdiť aj patogénne zóny v byte? Ak áno, aký je postup?

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na pôsobenie rôznych síl prírody na váš príbytok.

1. budem skúmať geopatogénne zóny a podložie vo vrstvách pod príbytkom.
2. budem skúmať, ako nateká do príbytku magmatizmus. Do príbytku by mali natekať 4 druhy magmatických síl. Bližšie obrázok 2.
3. ďalej budem skúmať, ako vplýva vaše okolie a všetko vo vašom byte na vás. Mám ma mysli zdravie a šťastný osud.
4. ďalej budem skúmať, ako vplýva rozloženie predmetov a objektov priamo v dome.

1. Celkové vyhodnotenie: z hľadiska patogénnych zón možno považovať patogénnu obývačku z dôvodu fosílnych pozostatkov. Tieto pozostatky zle pôsobia na psychický stav. Miesta na spánok sú v dobrých pozíciách.

2.Čo sa týka natekania magmatizmu do obydlia, tak jeho natekanie je celkovo slabé a nepodporuje zdravotný stav obyvateľov. Magmatizmus zeme pôsobí na dlhovekosť a celkovo stabilný zdravotný stav. Treba spraviť vhodné opatrenia.

3.-4.Čo sa týka princípov feng shui, z okolia domu nateká veľa negatívnych tendencií, čo brzdí šťastný osud obyvateľov. Tak isto aj vnútorné zariadenie a jeho usporiadanie brzdí šťastný osud. Vhodné napraviť.

Vysvetlenie k obrázku č.1
Zhodnotil som vaše bývanie na základe podložia a to, čo sa v ňom nachádza. Číslom 1 je označené neutrálne územie, kde to energiu nedáva ani neberie. V zásade miesta k spánku sú určené dobre. Číslo 2 označuje, kde to energiu z ľudí odoberá. Číslo 3 označuje oblasti, kde to energiu dodáva k aktivite. Najhoršia oblasť je obývačka. V hĺbke podložia sú fosílne pozostatky a tie intenzívne odsávajú z ľudí energiu, až to vyvoláva čudný psychický stav.

Vysvetlenie k obrázku č.2
V tomto prípade som posudzoval natekanie magmatizmu z magmatického jadra zeme do príbytku. Magmatizmus má štyri druhy energetickej pulzácie podľa vedeckej geológie. Magmatizmus pôsobí hlavne na zdravotný stav a proces starnutia.

Vysvetlenie k obrázku č.3
Z hľadiska feng shui je váš dom silne ovplyvnený negatívnymi vplyvmi okolia. Negativita obteká celý príbytok a v dvoch smeroch preniká do príbytku. Pozitívne vplyvy okolia odtekajú preč a iba v jednom prípade natekajú do bytu. Celkovo to pôsobí na nepriaznivý osud.

Vysvetlenie k obrázku č.4
Posúdil som feng shui usporiadanie objektov v byte. Čierne čiary hovoria o dobrom usporiadaní predmetov a objektov. Je ich príliš málo. Naopak, v byte a aj najbližšom okolí je usporiadanie magnetom na negatívne vplyvy. Najhoršie miesto je vchod. Skúste zmeniť usporiadanie prvkov v byte a okolí.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Patogénne zóny - poradňa > Posúdenie geopatogénnych zón

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo