Poškodený imunitný systém - B 171

dátum: 21.01.2008

Najviac ma trápi strata životnej energie, strach z budúcnosti a pod. „Bolieva“ ma srdiečko a niekedy je to natoľko silné, že mi to znemožňuje pracovať. Život mi znepríjemňuje fakt, že ma bolia kolená a chrbát a stupňuje sa to.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho tela a odhadol, čo sa tam deje. Na to, že máte iba 34 rokov, to nevyzerá zrovna optimálne. Máte v sebe skryté pochody, ktoré nie sú ešte medicínsky zistiteľné. Ale odporúčam začať ich riešiť, aby sa nestali neskoršie akútne a rizikové.

Diagnostika 7. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto sú chromozómy žalúdočných bunkách, sú značne pasívne. Slabé sú aj zhluky neurónov v podobe ganglií v celej kostnej dreni. Stav neurónových buniek je ako u 50 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa zle stará o túto oblasť tela. No nie akútna choroba.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. No všade veľa slabých miest. Na viacerých miestach kostnej drene mŕtve skupiny buniek. Tieto bunky váš imunitný systém zlikvidoval z dôvodu rizikovosti. Stav buniek kostnej drene ako u 70 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa zle stará o túto oblasť. No nie akútna choroba.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo ho neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Nežiaduce genetické zmeny. Rýchle starnutie buniek krvných ciev a žíl. Bolo by rozumné riešiť.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto sú nervové zakončenia do obličiek, ktoré majú v sebe veľa mŕtvych buniek. Následok aktivity imunitného systému bielych krviniek, ktoré tu likvidovali nebezpečné vírusy. Stav obličiek ako u 70 ročnej zdravej osoby, organizmus sa o túto oblasť tela nestará poriadne.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku, slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky, pankreas, prištítne telieska, detskú žľazu. Neobkreslilo vaječníky. Stupeň chorobnosti je 60, čo je bežiaca chorobnosť v začiatočnom štádiu. Územie plné vírusov a riziko z tohto hľadiska. Odporúčam preventívne riešiť.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň, obličky, slezinu a žalúdok. Stupeň chorobnosti je všade do 50, čo je začínajúca chorobnosť. Všade nežiaduce mikroorganizmy. Treba riešiť.

Diagnostika imunitná: celkový imunitný systém je poškodený. Bunky kostnej drene majú nežiaduce pozvoľné genetické zmeny k horšiemu. Dcérske bunky sú čudne deformované a produkuje sa príliš málo bielych krviniek. Systém detskej žľazy okolo hrudnej kosti a idúci do celého tela je napadnutý mikroorganizmami. Organizmus špeciálnou chémiou nahrádza činnosť bielych krviniek. Celkovo je imunita v tele nedostatočná a treba to riešiť, ešte sa to dá riešiť zvnútra bez liekov a drastických zásahov. Celkovo imunitu treba pozrieť podrobnejšie a detailnejšie.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články

Meditacia.sk > Poradne > Imunita - poradňa > Poškodený imunitný systém - B 171

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo