Kazivé zuby - A 952

dátum: 11.04.2007

Mám dosť veľké problémy so zubami, dosť sa mi kazia a mám ich aj veľmi citlivé už neviem čo mám s nimi robiť. K zubárke chodím a nezanedbávam ich, ale mám pocit že to nepomáha. Budem naozaj veľmi vďačná za každú radu.

Požiadali ste ma, aby som odhadol, prečo sa vám veľmi kazia zuby. Príčina je v oblasti nedostatočnej imunitnej reakcii na mikroorganizmy a to hlavne herpetické vírusy, ktorých je v tele veľa.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Stav hormonálnych buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby, pričom vy máte iba 20 rokov. Delenie buniek je blokované a nemôžu sa tvoriť mladé bunky. Hormonálne oblasti sa bránia voči mikroorganizmom v tele, ktoré sú nežiaduce. Naznačuje to na herpetické vírusy, ktorých je v tele príliš veľa.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dostatočná. Detská žľaza je v poriadku. Imunologická pamäť je v poriadku. Biele krvinky, makrofágy sú štandardné. Počty nežiaducich buniek sú v norme. Bunková ochrana je najslabšia v bunkách pečene. Imunita voči mikroorganizmom je príliš slabá. Bunky sa nevedia dostatočne brániť proti mikroorganizmom. Zloženie slín je nedostatočné a nezabráni prieniku mikroorganizmov cez tráviaci trakt: ústa – žalúdok – črevá. Imunitný systém pľúc, tenkých čriev je dostatočný. Imunitný systém žalúdka je nedostatočný. Imunita hrubého čreva je oslabená a tadiaľto prenikajú mikroorganizmy do tela. Imunitné čidlá lymfatických uzlín sú blokované herpetickými vírusmi. Je ich v tele príliš veľa. Najväčší blok je v ústnej dutine. Treba sa liečiť.

Diagnostika najslabšieho miesta: sú lymfatické uzliny v celom tele, ktoré sú blokované činnosťou herpetických vírusov. Druhé najslabšie miesto sú hormonálne žľazy, ktoré sa chránia voči vírusom.

Diagnostika zubov: kyvadlo ich neobkreslilo, ani jeden. Stupeň chorobnosti je 50, čo je začínajúca chorobnosť. Tvorba zubnej skloviny je blokovaná z dôvodu slabej ochrany slín. Herpetickými vírusmi je napadnuté hlavne nervstvo, krvné riečište a lymfatické riečište do ústnej dutiny.

Záver: máte niekoľko možností liečby: navštíviť imunologické pracovisko a otestovať sa, v akom rozsahu je poškodená mikrobiálna imunita. Máte možnosť poradiť sa v lekárni a užívať prípravky na zvýšenie imunity. Máte možnosť požiadať ma a vypracujem vám postup liečby.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Imunita - poradňa > Kazivé zuby - A 952

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo