Herpetické vírusy - A 812

dátum: 11.10.2006

Mojím primárnym problémom je akné, zvýšená tvorba hlienov a s tým súvisiaci problém s chronickou nádchou a rozprávaním na nos, zlá pamäť a schopnosť sústrediť sa, nespavosť, zhoršujúci sa zrak.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Bohužiaľ, máte problém a to sú herpetické vírusy. Oslabená imunita a vysoké riziká do budúcnosti. Odporúčam celoročnú prerušovanú liečbu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo nervové zakončenia v pečeni a v hrubých črevách. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začiatok chorobnosti v týchto dvoch oblastiach. Nervové zakončenia sú napadané mikroorganizmami herpetického charakteru. Odporúčam niekoľkokrát za sebou v určitých intervaloch preliečiť.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny ani dráhy. Stupeň chorobnosti 52, čo je už choroba v ranom štádiu. Lymfatické uzliny majú guľovité zmeny. Možný nábeh v budúcnosti na chorobu lymfatických uzlín. Príčinou sú kmeňové bunky, ktoré sú blokované pri tvorbe a obnove lymfatických uzlín. Chránia sa proti útokom herpetických vírusov. Bunky lymfatického riečišťa sú ako u 80 ročnej zdravej osoby. Odporúčam razantný postup voči herpetickým vírusom.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo neobkreslilo žiadnu z hormonálnych žliaz. Stupeň chorobnosti 14, čo je disharmonický stav. Nedostatočná tvorba hormonálnych látok. Zase uzatvorené kmeňové bunky ako ochrana proti herpetickým vírusom. Hormonálne žľazy ako u 80 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo tuk tela, ktorý produkuje 120 škodlivých látok do tela a podporuje herpetické vírusy. Je pod ich chemickým vplyvom. Kyvadlo neobkreslilo pečeň a hrubé črevá. Všade vládnu herpetické mikroorganizmy. V tvárovej časti sú tak isto herpetické mikroorganizmy zvláštneho druhu.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je oslabená a málo nad normu. V tele je veľa prestarnutých buniek. Tento druh imunity k nim nedosahuje. Neskoršie možné onkologické riziko. Imunita voči mikroorganizmom je hlboko pod normu a môže neskôr prísť k jej úplnému zlyhaniu.

Záver: odporúčam vám razantne sa venovať celoročnej liečbe a likvidácii herpetických mikroorganizmov.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám veľmi pekne za precízne vypracovaný zdravotný profil.
Diagnostikovali ste mi herpetické vírusy v rozsiahlej miere, ktorých symptómy bohužiaľ definitívne mám. Prosím poraďte mi, mám sa s tým zveriť do rúk lekárov a liečiť sa klasickou medicínou, antibiotikami s negatívnym dopadom na imunitný systém alebo je možná nejaká účinná alternatívna liečba? Prosím Vás, navrhnite mi spôsoby liečby, ktorým by som sa mal podrobiť.

POSTUP LIEČBY

Samoliečba nervstva tela: na telo ukladať kolieska petržlenu, hlavne na ruky. Stačí raz do týždňa, ale aj na iné oblasti tela. Nechať pôsobiť aj pol hodinu. Praktizovať asi mesiac a po mesiaci musí byť nutne pauza a následná kontrola. Zároveň užívať dezinfekčné lieky a v tomto prípade antioxidanty z morských živočíchov. Zakúpiť v lekárni po porade s lekárnikom a užívať mesiac, potom mesiac nič. Herpetické vírusy potrebujú prerušovanú liečbu.

Samoliečba lymfatické riečište: popíjať každý deň za pohár čerstvej mrkvovej šťavy. Jesť jablká, ale rozhrýzť aj jadierka. Cez deň niekoľko jabĺk. Omyť si telo raz do týždňa čerstvou citrónovou šťavou – do 2 dcl vody vyžmýkate jeden citrón.  Nechať pôsobiť a osprchovať. Po mesiaci prestávka.

Samoliečba imunity celkovo: kúpte si výrobky a lieky z morských zvierat a rastlín. Striedajte ich po týždni užívania navzájom. Mesiac praktizovať a mesiac nič. A kontrola, ako ste na tom.

Samoliečba imunity voči zhubným bunkám: silné dýchanie pri športovaní. Prekysličiť dýchaním celé telo. Silné a násilné dýchanie a následne koncentrácia na určité časti tela. Nekoncentrovať sa pri dýchaní do hlavy. Robte tak raz do týždňa.

Po mesiaci sa ohláste na kontrolu a zváženie následnej liečby.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Imunita - poradňa > Herpetické vírusy - A 812

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo