Psychoterapie - A 803

dátum: 04.10.2006

Požiadali ste ma, aby som vám pomohol obnoviť prirodzenú imunitu voči zhubným bunkám. Vypracoval som vám už zdravotný (A 781) a veštecký profil (A 793). Máte klasickú onkologickú psychiku. Chcete sa starať o iných a ešte ste nespokojná s tým, že sa druhým venujete málo. Takýto druh psychiky treba zmeniť. Musíte sa skoncentrovať na seba a svoje ego. Potom je možné začať sa venovať aj priamo imunite. No najprv psychoterapie.

Dáte si pred seba na stôl svoje fotografie, ku každej napíšete svoje meno a čo chcete dosiahnuť, ako sa budete ďalej liečiť, ako sa budete o seba starať. Priložíte si každú fotografiu k telu so silnou túžbou starať sa hlavne o seba. Prinesiete o tom ručne napísaný text na 20 strán. Text sa môže opakovať.

Zoberiete si čiernu hrubú fixku a budete si na papier kresliť veľké tlačené písmená. Prikladať na telo. Napísať na A4 po jednom veľkom písmene a prinesiete na kontrolu. Celú abecedu.

Zoženiete si atlas orgánov ľudského tela, prefotíte si ich a vystrihnete. Nalepíte na papier a popíšete textom, ako sa uzdravíte. Na kontrolu prinesiete 5 A3 polepených orgánmi a časťami tela. Tak isto sa naučíte ovládať názvy orgánov, systémov a častí tela.

Kúpite si mapu sveta západnej a východnej pologule. Zájdete do prírody a nazbierate kamienky a drievka. Môžu byť aj korýtka pri Dunaji. Niekoľkokrát si zájdete na Devín. Posedíte na hradbách a budete sa napĺňať samotou a tichom. Zrealizujete 3 krát. Na kontrolu prinesiete 3 vstupenky v rôznom čase. A hlavne si nájdite miesto, kde budete sama.

Pravidelne si zájdite do prázdnych kostolov a tu si poseďte v koncentrácii na sochy a maľby. Z knižnice si prineste knižku o histórii náboženstva. Kontrola bude voľne rozprávať o náboženskej symbolike obrazov.

Pred spánkom sa budete programovať, aby sa vaše snové pochody zmenili. Kúpte si časový spínač, ktorý napojíte na CD alebo iný prijímač. Budete si v noci ticho púšťať meditačnú hudbu. Časový spínač nastaviť na zapnutie CD vždy po dvoch hodinách. Na kontrolu prinesiete časový spínač a kazety alebo CD.

REAKCIA

Pozorujem také zmeny, čo by som nepovedala. Som viac výbojná a poviem aj také veci, čo by som nepovedala predtým. Bez tej psychoterapie by to určite nešlo. Predtým som taká nebola, a preto som písala , že to je už u mňa pokrok. Veľa mi pomáha aj rodina, aj manžel mi robí také veci, ktoré predtým vôbec nerobil a stále sa pýtajú, čo majú robiť. Potom každý večer píšem a meditujem a večer počúvam hudbu. Je to lepšie ako bolo. Ďakujem.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Imunita - poradňa > Psychoterapie - A 803

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo