Znamienka - A 780

dátum: 31.08.2006

Od detstva mám zvýšený počet materských znamienok/melanóm/ po celom tele a na tvári. V roku 1985 mi chirurgicky odstránili na tvári vypuklé veľké znamienko a na bruchu dve. Odvtedy chodím na kontroly ku kožnej lekárke a priebežne na chirurgické zákroky, už sa toho bojím. Prosím o diagnostikovanie terajšieho stavu.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše problémy s kožou. Momentálne nie sú žiadne akútne stavy, čo je dobré. Ale ste celkovo onkologicky riziková. Základ máte v destabilizovanom psychickom stave. Odporúčam dať si vypracovať veštecký profil psychiky a liečbu viesť cez zastabilizovanie psychiky a celkovú zmenu životného štýlu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku okrem ganglií. Stupeň chorobnosti 42, čo je už začínajúca chorobnosť. Možno už zistiteľná aj lekárskymi metódami. Organizmus sa o tieto oblasti nestará. Všade idú obrázky chaosu a neporiadku. Treba spraviť nápravu. Ganglie veľkosti nechta na palci sú v hlave, za žalúdkom, za mechúrom a veľkosti špendlíkovej hlavičky sú všade v tele.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo krvné riečište v poriadku. Kostnú dreň v kostiach obkreslilo. Toxicita v tele je v norme. No výživa tela je nedostatočná. Nedostatočná produkcia tráviacich štiav v žalúdku, žlčníku a pankrease.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Iba mozog nedokáže poslať dostatok impulzov do tela. Príčinou je nestabilná psychika.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo v celom tele. Tak isto neobkreslilo lymfatickú špongiu v oblasti hrdla. Stupeň chorobnosti 20, čo je iba disharmonický stav. No vnímam tu degeneratívne zmeny na lymfatických uzlinách, ktoré získavajú stromčekovitý tvar. Množstvo degenerovaných uzlín je do 30% z celkového počtu.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku okrem pankreasu. Stupeň chorobnosti 70, čo je už chorobný stav a rizikové miesto v tele. Nekomunikatívnosť pankreasu s organizmom. Stojaté vody a pasivita. Nesprávne reaguje na tráviace procesy. Príčina je psychického charakteru.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo obličky, stupeň chorobnosti 52, čo je už začínajúca chorobnosť. Postavičky madony s dieťaťom vnímam okolo obličiek. Je to náznak zvýšeného množstva neštandardných buniek. Niečo podobné okolo pankreasu. Iba riziko, nie akútny stav. Ostatné v poriadku.

Diagnostika kože: kyvadlo momentálne obkreslilo kožu v poriadku. Zatiaľ žiadne akútne nebezpečenstvo.

Diagnostika imunitná: diagnostika voči mikroorganizmom je dostatočne vysoká. Imunita voči zhubným bunkám je hlboko pod požadovanú úroveň a má tendenciu k zlyhaniu. Riziko je vysoké. Príčinu treba hľadať v psychike. Momentálne môže byť riziková oblasť pankreasu, ale hlavne obličiek. Ste osoba, ktorá má typicky rakovinovú psychiku.

Diagnostika psychická: aurický obal je vzdialený od tela, aj podvedomé obaly a celá psychika je neštandardná. Nutnosť psychoterapií a stabilizovanie psychiky ako základ uzdravenia. Žijete život proti svojmu podvedomému základu.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Imunita - poradňa > Znamienka - A 780

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo