Prepracovanosť - A 766

dátum: 16.08.2006

Som typický workoholik. Práca mi prináša uspokojenie, ale aj veľa stresu. S mojou životosprávou to nie je najlepšie. Začínam pociťovať zvýšenú únavu, depresie a nespavosť.

Vešteckými technikami som sa pozrel na váš zdravotný stav. Bohužiaľ, nemám pre vás dobré správy. Bolo by vhodné, aby ste sa začali venovať vážnejšie sebe a nie iným osobám. Zatiaľ sú všetky zdravotné problémy v začiatočnom štádiu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti tela. Stupeň chorobnosti 32, čo je disharmonický stav. V neurónoch je toxicita, neporiadok a chaos. Nedostatok vitamínu U, ktorý sa nachádza napríklad v kapuste a brokolici. Nedostatok živín a vitamínov. Toxikovanie kofeínom pokračuje. Z hľadiska geriatrického neuróny a ich stav je ako u 70 ročnej osoby. Nepriaznivé tendencie. Do stravy treba pridať všetko, čo je zelené a užívať multivitamínový preparát Zelený zdroj.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Silná toxicita, nikotín a iné látky. Varovné hodnoty. Celkovo pokračuje toxikácia organizmu. Všetko zvýšené a poriadne silné. Hodnota chorobnosti 42, čo je začínajúca choroba. Veľa neštandardných buniek. Varovné signály. Liečba vyžaduje začať športovať a behať. Toxicita musí ísť von potom.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Z geriatrického hľadiska stav nervstva ako u 70 ročnej zdravej osoby. Prepínanie, usadený stres. Aurický obal psychického zdravia je mimo telo. Tak isto podvedomé obaly sú mimo telo. Už teraz sú potrebné rozsiahle terapie. Joga, nehybnosť a duchovná koncentrácia na seba, kľud a ticho.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Z hľadiska geriatrického je všetko ako u 60 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas): kyvadlo neobkreslilo všetky žľazy, stupeň chorobnosti 40-50, čo je už začínajúca choroba. V oblastiach hormonálnych žliaz je veľa neštandardných buniek. Rizikové faktory. Z geriatrického hľadiska všetko ako u 90 ročnej zdravej osoby. Nedobré vyhliadky.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň, obličky, prostatu, tukový orgán, svaly. Hodnota chorobnosti je okolo 42, čo je začínajúca choroba. Všade je až príliš veľa neštandardných a čudných buniek. Rizikové množstvo neštandardných buniek v tele narastá.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je v poriadku a pôsobí v celom tele. Imunita voči zhubným bunkám je na minime a činnosť v tele je blokovaná. Napríklad pasivita detskej žľazy. Riziko. V tele je veľa neštandardných buniek a všade sa objavuje madona s dieťaťom, to je veštecké varovanie. Odporúčam aktívnu protirakovinovú kúru. Hlavnou príčinou stavu je stres, chaos a ničenie sa prácou. Zmenu životného štýlu doporučujem.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Imunita - poradňa > Prepracovanosť - A 766

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo