Artritída - A 733

dátum: 04.07.2006

Začali ma bolieť kĺby na rukách, zápästí až tak, že som nemohla s nimi pohnúť. Lekári mi diagnostikovali reumatoidnú artritídu. Mám predpísaný liek – cytostatikum.

Vešteckými metódami som sa pozrel na príčinu vášho ochorenia. V tele je relatívne všetko v dobrom zdravotnom stave. No imunita voči mikroorganizmom je v zlom stave. Je minimálna a do organizmu preniká problémovo. Nie je zničená, zatiaľ sa s tým dá niečo robiť.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo nervstvo v poriadku. Nedostatočná reakcia mozgu na impulzy z oblasti kostí a kĺbov.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetky časti v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo štítnu žľazu, stupeň chorobnosti 14, čo je disharmónia. No máte extrémny prepad hormónu štítnej žľazy a látok, ktoré žľaza vyrába. Nedostatočný prienik do organizmu. Príčinou sú čudné baktérie a mikroorganizmy v tejto oblasti. Ostatné v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo okosticu a kĺbové spoje. Všade sú mikroorganizmy, latentné zápalové procesy v hĺbke kostí. Okostica je na viacerých miestach poškodená. Ukladanie toxicity. Stupeň chorobnosti 42, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou sú mikroorganizmy.

Diagnostika imunitná: imunita voči nežiaducim mikroorganizmom je na minimálnej prípustnej hodnote, ale nepreniká do organizmu. Imunita voči zhubným bunkám je dostatočne vysoká a preniká všade.

Celkovo zlá skladba mikroorganizmov v tele. Mikroorganizmy z múch a ich lariev. Možnosť je liečiť sa silnými antibiotikami, alebo by pomohlo aj užívanie nápoja Kombucha. Celkovo by bolo treba dať do poriadku imunitný systém a upraviť mikroflóru v tele. Pokiaľ máte záujem, dajte vedieť.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Imunita - poradňa > Artritída - A 733

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo