Tŕpnutie šije a ramien - A 732

dátum: 04.07.2006

Mám bolesti chrbta, hlavy, skôr ako bolesť sa to prejavuje tŕpnutím a pálením šije a ramien, na zadnej časti krku za uchom niekedy cítim kŕčovité ťahanie, pobolievanie je skôr mierne v hrudnej časti a tiež časté svrbenie pozdĺž celej chrbtice.

Veštecky som sa pozrel na váš zdravotný stav. Problémy, ktoré máte, vznikli prehnanou reakciou imunitného systému. Príčinu však treba hľadať v psychike. Nestabilná psychika a potreba psychoterapií. Odporúčam, aby ste si nechali vypracovať aj veštecký profil psychického stavu.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo žiadnu z uvedených oblastí. Stupeň chorobnosti okolo 35, čo je začínajúca chorobnosť. Všade veštecky vnímam ostré trojuholníky, čo naznačuje na trvale poškodené neurónové bunky. Organizmus sa nedostatočne stará o ich údržbu a obnovu.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo neobkreslilo krv a kostnú dreň v lopatkách, rebrách, kĺboch a panvovej oblasti. Stupeň chorobnosti 42, čo je už bežiaca choroba. Kostná dreň je akoby spálená a málo regenerovaná.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku a tiež nervové impulzy z tela do mozgu a naspäť sú v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): neobkreslilo vaječníky, ostatné obkreslilo.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, iba oblasť maternice nie.

Diagnostika imunitná: imunita voči nežiaducim mikroorganizmom je dostatočná a preniká všade do organizmu. Imunita proti zhubným bunkám je príliš vysoká. V tele je málo neštandardných buniek. Je agresívna a napáda aj neurónové bunky a bunky kostnej hmoty. Príčina je v psychike.

 

Poprosila by som Vás o kontrolnú diagnostiku môjho zdravotného aj psychického stavu. (A732; A746). Cítim sa lepšie hlavne po psychickej stránke aj zdravotne je to lepšie.

Diagnostika 7. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti. Celkové zlepšenie. Aurický obal aj podvedomé obaly sú naspäť v tele. Teda zatiaľ máte stabilný psychický stav, čo je dobrá správa.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň v poriadku. Stav sa zlepšil.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je dostatočná. Imunita voči zhubným bunkám poklesla na rozumnú úroveň. Teda zlepšenie, ktoré sme potrebovali dosiahnuť.
Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Imunita - poradňa > Tŕpnutie šije a ramien - A 732

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo