Nepotláčať náboženské - A 551

dátum: 31.10.2005

V mojej rodine sú problémy so spolužitím, s komunikáciou, s financiami, synovia so vzdelaním. Moja rodina sa úplne rozpadá. Máme problémy vo všetkých oblastiach spolužitia. Máme problémy so spolužitím s mojou matkou a veľké problémy so synmi. Prepadám pocitu beznádeje, keď sledujem, ako naša rodina kráča životom, trápi ma život mojich detí. Nedarí sa nám veci dať do poriadku. Všetci túžime po súkromí, a asi aj po inom živote.

Veštecky som sa pozrel na váš osud. Našiel som neochotu venovať sa vlastnému duchovnu a náboženstvu vo vás zvlášť. Odmietate svoje náboženské podvedomie a to vám na oplátku znepríjemňuje život. Skúste sa venovať vlastnému vnútru a náboženstvu.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od fyzického tela. Už teraz je nutná pomoc terapeuta alebo psychológa.

Povaha
Ste podvedomím usadená v strednom mozgu. Tu je usadená väčšina ľudí dnešnej doby. Zo stredného mozgu ide prepojenie do ústnej dutiny, kde je vždy umiestnená hysterická povaha. U vás je to charakterizované obrázkom chaosu a zmätku a zvláštneho spôsobu riešenia životných situácií.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na tzv. detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je uzavretá do svojich problémov. Zložitý a komplikovaný vzťah k okoliu. Problémy sama so sebou.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Nachádzam tu obrazy nesprávneho riešenia vlastných problémov. Skôr neriešenia. Ako keby ste nemali dosť síl a hlavne psychických na okolitý svet.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Nachádzam tu rozsypané astrologické schémy a prázdnotu. Do bežného života to pôsobí nepriaznivo a vytvára únik z reality.

Astrológia mozočku
Nachádzam tu schémy postáv s náboženskými knižkami a postavu kňaza. Podvedomie chce, aby ste sa venovali veciam náboženským. No vaše životné smerovanie ide proti podvedomiu a to úplne opačným smerom. Prečo idete v živote proti podvedomiu, je ťažko povedať. Bolo to vaše rozhodnutie. Keď chcete pokoj duše, vráťte sa k náboženstvu a životu v Bohu. Pokiaľ žijete proti podvedomiu, tak problémová existencia.

Astrológia miechy
Nachádzam tu astrálne postavu človeka a na pol zvieraťa. Charakterizuje to, že v živote k sebe privolávate samé nepríjemnosti. Ako keby vás to držalo vo vnútri a nedovolilo dosiahnuť osobné šťastie. Určite vplyv podvedomia, ktoré chce, aby ste sa venovali svojej duši a nie životu okolo. No vy to tvrdo odmietate.

Astrológia brušný mozog
Skúmam neuróny v stenách čriev. Svet veľkých zvierat je čierny a bez energie. Charakterizuje to obrázok zablokovaných životných energií z tejto oblasti.

Astrológia ganglií
Znovu blok na využitie tejto oblasti pri riešení bežných problémov.

Astrológia ja
Vy osobne utekáte pred vnútorným svetom v sebe. A vaše duchovné podvedomie vás neustále strháva do vnútra a trvá na inom spôsobe života. Vy ste sa rozhodli nerešpektovať svoj vnútorný svet, chcete žiť vonku a značne živočíšne. To je devastácia duše, ktorá má iné smerovanie. No to je vaše rozhodnutie, ako žijete.

Astrológia snová
Skúmam vaše snové podvedomie. Snové podvedomie je zrútené a zničené. V tvrdom súboji s podvedomím ste využili všetky prostriedky a podarilo sa vám nastoliť úplnú spúšť. Sily podvedomia blokujú úplne všetko. Nedovolia vám nájsť žiadne správne rozhodnutie. Náboženské ste zaliali všetkými možným deštruktívnymi mechanizmami. V dennom vedomí vám náboženské podvedomie všetko vracia podobnou deštrukciou.

Rodová karma
Skúmam váš rodostrom a to aj v bočných líniách. Je tu vplyv predka, ktorý nenávidel duchovné a náboženské. Fyzicky sa podieľal na likvidácii duchovných ľudí. To prináša vo vás hlboký rozpor medzi konzumným spôsobom života a duchovnosťou.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na veci náboženské. Povrchová vzrušivosť: všetko okolo náboženstva. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: na deštruktívne prostredie.

Duchovná úroveň
Sivasté prostredie je okolo vás. Morálka a etika sú štandardné.

Hviezdy, osud
Svojím nezáujmom o svoje podvedomie a náboženské schémy v sebe ste ich vytesnili do aurického obalu aj so sexuálnymi energiami. Náboženský vplyv získal silu a dynamiku a vy to odmietate vytrvalo a húževnato. Neviem pochopiť, prečo nechcete ani trochu povoliť.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Charizma - poradňa > Nepotláčať náboženské - A 551

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo