Helenina cesta k Bohu

dátum: 02.08.2005

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na činnosť vašich neurónov v mozgu a ďalších častiach tela. Náboženský profil je mimoriadne dobrou diagnostickou pomôckou na zistenie, ako neurónové oblasti podporujú zdravie a psychiku v organizme. Nejde o to, aby ste začali aktívne chodiť do kostola, ide skôr o to, aby ste zmenili svoje zabehané postupy a prístupy v oblasti náboženskej problematiky. Zmenou postoja dovolíte, aby vaše neuróny fungovali k zdraviu a šťastiu.

Čo sa týka kresťanstva, je treba do svojho života prijať túžby zomrelých ľudí po kresťanskom raji. Nebráňte sa nároku niektorých spojiť smrť a kresťanskú rajskú záhradu. Aspoň sa im ľahšie odchádzalo z tohto sveta.

Hinduizmus treba spojiť so sexuálnymi predstavami a odstrániť váš smútok a túžbu zbaviť hinduizmus erotického podtónu. Hinduizmus mal a bude mať erotický podtón. Skúste mať z toho radosť.

Čo sa týka islamu, tak tu vaše postoje pôsobia silne negatívne na vaše zdravie. Je potrebné prestať sa báť islamu a tiež v ňom nájsť erotickú slasť a blaženosť často vytvorenú narkotickými látkami. Aj takéto môžu byť cesty k Bohu.

K budhizmu máte správne náboženské postoje. Keď chcete postúpiť ďalej, je vhodné meditovať na sošku Budhu a nalepovať na sochu rôzne budhistické texty. Stačí to spraviť sugeratívne v predstave, ale v pocite, že to robíte naozaj.

K pravosláviu máte tiež správne náboženské postoje a pokiaľ chcete, aby vaše neuróny pracovali aktívnejšie v Božom pláne, je vhodné, aby ste sexualitu a lásku spojili s pravoslávnymi obrazmi a ikonami. Sugeratívne predstavy lásky k Božím symbolom.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Charizma - poradňa > Helenina cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo