Emilova cesta k Bohu

dátum: 05.02.2005

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil váš podvedomý vzťah k náboženstvu. Bohužiaľ, rád by som konštatoval priaznivejšiu správu. Váš prístup k otázkam náboženstva, a to celkovo, zašiel za únosnú hranicu. Tento váš prístup blokuje činnosť neurónov v organizme. Pokúste sa svoj postoj zmeniť v záujme svojho zdravia.

Na ceste k živému kresťanskému Bohu svätcov sa snažte svoje agresívne predstavy o zatvorení a týraní kňazov pozmeniť. Môžete niekoho nenávidieť, ale nie Božiu prítomnosť v ňom. Naučte sa to vo svojej mysli oddeľovať.

Na ceste k živému hinduistickému Bohu sa usilujete všetko zničiť vojenskou cestou. Môžete vo svojich predstavách ničiť hinduistické svätyne, ale nikdy nie Boha samotného.


V islamskom náboženstve ste sa ubrali k najťažšej deštrukcii. Vo vnútri mysle ste sa pridali na ich stranu. Svätá vojna džihád vám koluje v krvi. To by nevadilo, no keď budete niekoho v predstavách ničiť, tak nikdy Božiu prítomnosť v ľuďoch samotných.

V budhistickej ceste k živému Bohu budhistických svätcov je deštrukcia neurónov najmenšia. K budhizmu máte prejav tolerancie a iba by ste ich pozatvárali. Nezatvárajte s nimi aj Božiu prítomnosť v nich.

V pravoslávnej ceste k živému Bohu pravoslávnych svätcov je tiež badať deštrukciu. Zlikvidovali by ste všetky pravoslávne hroby a z kostolov spravili sklady. To vo svojej mysli môžete robiť, no nie s Božou prítomnosťou v týchto miestach.

Doporučujem vám, aby ste dodržiavali náboženskú psychohygienu. Môžete nenávidieť a neznášať náboženstvo ako také, aj ľudí, no nikdy vo vlastnom záujme Božiu prítomnosť. Tá je nedotknuteľná. Naučte sa to oddeľovať, jedno sú veriaci, a druhé Boh v nich. Pokiaľ budete v myšlienkach devastovať aj Boží princíp, tak si budete zbytočne poškodzovať svoje zdravie.

 Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Charizma - poradňa > Emilova cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo