Geriatria - poradňa
Táto poradňa sa venuje problematike starnutia, kmeňových buniek, neurónových buniek, nervstvu a tukovému orgánu. Hľadá alternatívne formy spomalenia starnutia. Usiluje sa napriek veku o aktívny život bez chorobnosti v staršom veku. O dlhovekosť sa treba pričiniť.

<< Novšie články Staršie články >>

Zasvätenie Geriatrické blesky
Zasvätenie bolo zamerané na liečbu ľudského tela cez brušný mozog a budovanie systému bezchorobnosti, výkonnosti a dlhovekosti. Celú problematiku alternatívnej medicíny si nájdete v Geriatrickej poradni.

Geriatrický profil - B 235
Ozývam sa znovu po určitej dobe, kde som sa snažila postupovať podľa vašich rád a odporúčaní a dovolila by som si Vás poprosiť o vyšetrenie a ďalšiu pomoc pri úprave môjho zdravotného stavu. Veľmi pekne Vám ďakujem a teším sa na Vašu odpoveď.

Geriatrický profil - B 234
Chcela by som vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil. Prešli dva mesiace a chcela by som vedieť, ako sa darí môjmu telu v celkovom ozdravovaní.


Geriatrický profil - B 233
Chcela by som Vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako si stojíte v geriatrickej liečbe až na úroveň buniek (predošlý profil B 156).

Geriatrický profil - B 232
Chcel by som Vás poprosiť o geriatrickú kontrolu. Bohužiaľ, geriatrii som sa z rôznych dôvodov, hlavne osobných, veľmi nevenoval.


Geriatrický profil - B 231
Poprosím Vás o vypracovanie nového geriatrického profilu aj liečby trávenia. Rada by som vedela, ako pokračujem. Ďakujem.


Geriatrický profil - B 230
Požiadali ste ma, aby som vás zdiagnostikoval, ako si vediete v geriatrickom programe (B 144). Idete ďalej a usilujete sa o to, aby vám geriatrický program nespadol a nezatvoril sa. Treba ešte viac pracovať na tom, aby sa geriatrický program stal trvácou záležitosťou.

Geriatrické zasvätenie s cieľom k trvácnosti
Liečbe ľudského tela sa prioritne venuje 5. ezoterická cesta. Ezoterik sa vyhráža brušným pudom a prinucuje ich, aby človeka liečili. Po dosiahnutí zdravia sa vybudovaný systém vracia do štandardu a geriatrický systém sa uzavrie. Samozrejme, že ezoterik nie je nadšený, že celý systém geriatrickej liečby sa uzatvára a znovu sa aktivizuje, až keď človek ochorie.

Zdravotný profil- B 229
Na základe vypracovaného vešteckého profilu by som sa chcel spýtať, ako posilniť hormonálnu sústavu a čo s tými onkologickými bunkami? Veľmi pekne ďakujem.

Zdravotný profil - B 228
Prosím Vás o kontrolu zdravotného stavu. Neviem, či je to prepracovanosť alebo nasadenie, ale zhoršil sa mi zdravotný stav, mám problémy s
trávením. Asi tenké črevo, toxíny sa vylučujú na povrch pokožky a zapaľujú sa. Nechcem skončiť s
Crownovou chorobou.

Geriatrický profil - B 227
Uplynuli dva mesiace od mojej poslednej geriatrickej kontroly. Rada by som vedela, ako pokračujem a koľko užitočných látok tvorím v tuku. Tiež sa chcem opýtať na moju imunitu. Trápia ma herpesy na perách, býva to pri strese a podobne.

Geriatrický profil - B 226
Bol by som rád, keby ste sa detailnejšie pozreli do buniek hormonálnych žliaz.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje na úrovni buniek vo vašich hormonálnych žľazách. Možno konštatovať, že tu bežia klasické procesy starnutia, produkcia hormonálnych látok pre telo je nedostatočná.

Geriatrický profil - B 225
Požiadali ste ma, aby som vám vypracoval plán, ako udržať geriatrický program v trvalej pohotovosti (predošlý profil B 216). Ide o to, že pokiaľ sa organizmus kompletne ozdraví, tak geriatrické mechanizmy utíchajú a organizmus sa znovu postupne vracia do chorobnosti. A to netreba dopustiť.

Geriatrický profil - B 216
Požiadali ste ma, aby som nahliadol veštecky do stavu vášho organizmu (predošlý profil B 198). Vediete si na jednotku a vytrvalo spejete k tomu, aby sa geriatrický systém stal trvalou súčasťou vášho tela. Cítiť, že sa stávate hypochondrom až na úroveň buniek. Usilovne pokračujte ďalej, aby sme mohli konštatovať, že systém dlhovekosti a bezchorobnosti je trvalou súčasťou vašich neurónov.

Geriatrický profil trávenia - B 210
Chcem vás požiadať o nový geriatricky profil. Na začiatku liečby som produkovala 12.000 toxických látok, pri poslednom diagnostikovaní to boli 4 milióny užitočných látok. Terapie som dodržiavala vzorne. Cítila som, ako mi do tela natekajú energie.

Geriatrický profil molekulárny - B 207
Chcela by som Vás prosiť popri vypracovaní hodnotenia geriatrického programu o podrobnejšie prezretie môjho svalstva. Mám pocit, že nie je v poriadku. Ak necvičím viac ako týždeň, bolia ma svaly. Ďakujem veľmi pekne.

Geriatrický profil molekulárny - B 206
Chcel by som vás poprosiť o vytvorenie geriatrického profilu a následne na základe výsledkov aj geriatricky program.

Geriatrický profil molekulárny- B 205
Chcela by som Vás poprosiť o vypracovanie nového geriatrického profilu po 2 mesiacoch liečby. Predpísané terapie som absolvovala všetky.

Celiakia - B 204
Vlani mi bola zistená celiakia. Takže som prešla na bezlepkovú diétu. Doktor mi ale odporučil vyhľadať ešte inú pomoc – liečiteľa, pretože vraj on už viac nemôže urobiť.

Geriatrický molekulárno-génový profil - B 203
Chcela by som Vás poprosiť o prekontrolovanie môjho zdravotného stavu. Ďakujem.


Geriatrický molekulárno-génový profil - B 201
Chcela by som Vás poprosiť o vypracovanie geriatrického profilu a postupu pri ďalšej liečbe. Terapie som absolvovala, len neviem, či som mala počas nich správny psychický postoj, a preto Vás chcem poprosiť o kontrolu a prípadne upozornenie na nedostatky. Ďakujem.

Zasvätenie Geriatria – génové sekvencie
Zasvätenie sa týkalo 5. ezoterickej cesty, ktorá je spojená s brušným mozgom v stene tenkých a hrubých čriev. Ide o neurónové zhluky veľkosti špendlíkovej hlavičky pospájané nervovými dráhami.

Geriatrický profil - B 198
Požiadali ste ma, aby som veštecky overil, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 163). Vediete si veľmi dobre, všetky oblasti vášho tela od buniek, bunkových orgánikov, chromozómov, génov, génových sekvencií a molekulárnej úrovne sú vo výbornej forme.

Geriatrický molekulárny profil - B 197
Zdá sa, že po sérii problematických geriatrických pokusov ste sa úspešne pohli vpred a dali ste si aj druhú úroveň liečby do poriadku (B82). Milo ste ma prekvapili a verím, že liečby dotiahnete aj na molekulárnej úrovni.


Geriatrický profil - B 195
Dovolím si Vás poprosiť o kontrolu ohľadom geriatrického profilu. Dúfam, že som všetko robil dobre a dosiahol zlepšenie.

<< Novšie články Staršie články >>
Meditacia.sk > Poradne > Geriatria - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo