Geriatrický profil - B 312

dátum: 23.04.2009

Chcel by som Vás poprosiť o geriatrický profil a prípadný návrh liečby.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš terajší zdravotný stav (predošlý profil B 232). Nie je dobrý. Pod tento stav sa podpísalo enormné množstvo stresu, rozvod, zmena bývania, zmena pracoviska, neistota, čo bude v budúcnosti. Preliečte sa a robte si aj psychoterapie.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: všetko vo výbornej kondícii na všetkých úrovniach vo vnútri buniek. Náhradné geriatrické centrá v neurónových oblastiach fungujú jedna radosť.

Geriatrická diagnostika 6. oblastí bielej mozgovej hmoty: táto oblasť nie je v dobrej kondícii na úrovni buniek. Chromozómy pozmenené pozície. Postáčané génové retiazky. Molekulárna úroveň rozpadané guličky a majú byť oceľové laná. Prísna makrobiotická strava podľa štandardu. Prosím dodržať.

Geriatrická diagnostika nervstva: všetko v poriadku na úrovni bunkovej aj molekulárnej. Presun impulzov v poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: v tejto oblasti uloženie toxínov, plno prázdnych buniek, orgániky poškodené, génové retiazky kučeravé. Vytvoril sa onko gén. Posun buniek z ľudských na žabacie. Riziková oblasť. Obklady z obilnej kaše, rôzne obilniny a rôzne vločky. Naklíčiť alebo namočiť do vody a spraviť 10-15 obkladov za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: všetko v perfektnej kondícii na bunkovej a molekulárnej úrovni.

Geriatrická diagnostika cievy a žily: všetko v perfektnej kondícii na bunkovej a molekulárnej úrovni.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: všetko v perfektnej kondícii na bunkovej a molekulárnej úrovni.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: všetko v perfektnej kondícii na bunkovej a molekulárnej úrovni.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: všade génové posuny do neštandardných buniek. Onko buniek v orgánoch je mimoriadne veľa a vysoké onkologické riziko. Príčina: v práci ste boli vystavený žiareniu nejakého zariadenia. Obrázok diaľnice, meracích prístrojov. Liečba: zohnať larvy chrústov, dážďovky, nasekať. Dať do plátenného vrecka a posúvať po tele. Každý týždeň raz a opakovať 8 krát za 2 mesiace. Ďalej si zohnať stravu a to z hmyzu, nájsť po internete. Makrobiotická strava a strava obsahujúca konzumný hmyz. Aspoň pol roka sa takto stravovať.

Geriatrická diagnostika tukové centrá: celkový pokles na nulu. Umývať telo jadrovým mydlom, môže byť žlté alebo biele a tvaroh. Tvarohom najskôr pošúchať telo a potom jadrové mydlo. Robiť tak raz do týždňa. Umývať telo čiernym múmiom a znovu Solfatan.

Geriatrická diagnostika brušného mozgu: činnosť pudov v brušnom mozgu nefunguje a poškodila ich nevhodná strava. Našťastie sa stihli v niektorých oblastiach vytvoriť náhradné centrá.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články

Meditacia.sk > Poradne > Geriatria - poradňa > Geriatrický profil - B 312

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo