Geriatrický profil génový - B 292

dátum: 06.01.2009

Prosím vás o kontrolu génov a génových modifikácií. Ďakujem.

Potešilo, že pri tak dobrom zdravotnom stave chcete pokračovať v ešte detailnejších liečbach (B 275). Celkovo máte vynikajúci zdravotný stav a následné liečby sú už iba čerešničkou na torte.

Geriatrická diagnostika kože: veľa malých plôch s nevhodnými molekulárnymi štruktúrami. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Stočené génové retiazky. Rozpadaná molekulárna štruktúra. LIEČBA: kusy asfaltu z cesty dať do plátenného vrecka a prikladať na telo aspoň 20 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika tukových buniek: skoro všade nastavenie orgánikov v bunkách na príjem tuku a nie výdaj. Chromozómy nevhodne zmenili pozície. Génové retiazky nevhodne potočené. Molekulárna úroveň je v poriadku. LIEČBA: z alobalu si spravte veľkú guľu ako dve päste, do ktorej dáte 10-15 oceľových guľôčok. Majte ju pri sebe počas spánku trvalo.

Geriatrická diagnostika svalov: geneticky všetko vo vzornom poriadku. LIEČBA: vrecko s glukózou prikladať na telo 40 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika neurónových oblastí: všade veľa malých plôch s nevhodným genetickým vývojom. Chromozómy postáčené. Génové retiazky zauzlené, génové sekvencie v poriadku. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: prikladať na telo vrecko s ryžou a strukovinami aspoň 10 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika pankreas: po genetickej stránke vo vnútri buniek v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: 70 – 80% kostnej drene má nevhodné zmeny v bunkách. Orgániky v poriadku. Chromozómy zmenili nevhodné pozície, génové retiazky potočené. Génové sekvencie sú v poriadku. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: do vrecka dajte čierne uhlie a prikladajte aspoň 10 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika lymfatického systému: 50% lymfatických buniek má nevhodné genetické zmeny. Orgániky v poriadku, chromozómy zmenili nevhodné pozície. Génové retiazky a sekvencie sú v poriadku. Molekulárna úroveň: polystyrénové guľôčky. LIEČBA: kusy kačacej kože prikladať na telo aspoň 10 krát za 2 mesiace. Kože uložiť do chladničky. Stačia kože z jednej kačky narezané na plátky.

Geriatrická diagnostika hormonálnych žliaz: všetko v poriadku po genetickej stránke.

Geriatrická diagnostika kostí, zubov: všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika imunity: výborná a stabilná.

Geriatrická diagnostika očí, uší, jazyka: nevhodné zmeny v bunkách očí. Orgániky zdeformované, chromozómy dobré pozície. Génové retiazky sa stáčajú. Génové sekvencie sú v poriadku. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: ruky natrieť mentolovou masťou, nechať vsiaknuť a ruky prikladať na oči asi 20 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: srdce mimoriadne dobré genetické zmeny v bunkách.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Geriatria - poradňa > Geriatrický profil génový - B 292

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo