Geriatrický profil - B 275

dátum: 16.10.2008

Po dvoch mesiacoch sa prihlasujem na diagnostiku zdravotného stavu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme (predošlý profil B 230). Veštecký prieskum bol príjemný a treba konštatovať, že ste spravili, čo sa len dalo, aby ste dostali procesy starnutia pod kontrolu. Ešte doriešte oblasť tenkých čriev.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Hlboko preliečené až na úroveň atómov a častíc.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Hlboko preliečené až na úroveň atómov a častíc.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Pankreas si vytvoril svet drobných náhradných buniek.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: hlboko preliečené. Vo svaloch vytvorené vhodné genetické mutácie na reparáciu červených krviniek.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Hlboko preliečené až na úroveň atómov. Krvné riečište dopĺňa, na čo sa zabudlo.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: hlboko preliečené. Organizmus celkovo obnovuje lymfatické riečište. Nové bunky.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: hormonálne žľazy vybudovali pomocné hormonálne bunky v tukových bunkách. Treba tlačiť štítnu žľazu, aby spravila to isté.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: ešte stále vládne tuková chémia v tenkých črevách. Je potrebná diéta, ryby a zelenina.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: všetko ide jedna radosť a nie je čo riešiť.

Geriatrická diagnostika zuby a ústna dutina: treba bojovať o zuby, aby ich organizmus udržal.

Geriatrická diagnostika konečník: ukazuje sa zlepšenie, ale naďalej treba stupňovať tlak na vyliečenie.

Geriatrická diagnostika trvácnosti geriatrického systému: geriatrický systém sa stal trvalou súčasťou neurónov.

Geriatrická diagnostika imunitná: vo výbornej kondícii.

Celkovo v tele prebiehajú správne genetické modifikácie vo všetkých oblastiach. Dvojníci spojili s brušným mozgom svoje sily a smerujú do oblasti kolektívneho vedomia v mieche a tu sa bude upratovať. Stúpa podiel psychiky diktátora pre vlastné bunky, ale ťažko to prijímate. Cvičíte v posilňovni, vo svaloch bežia vhodné blastulové modifikácie. Z poškodených svalov idú molekulárne pásiky a ozdravujú telo. Problémom je ešte stále tukové trávenie a celkovo zlé trávenie v tenkom čreve. Je vhodné držať diétu zo surovej zeleniny a rýb. Nejde o chudnutie, ale o nápravu trávenia. Brušný mozog nemáte pod dostatočnou kontrolou a starecké prejavy stále bežia. Výsledok je tuková chémia.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Geriatria - poradňa > Geriatrický profil - B 275

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo