Bolesť hrdla, únava - B 261

dátum: 14.08.2008

Už druhý rok trpím únavou, pocitmi teplôt, bolesťami svalov ako pri chrípke a hlavne bolesťami hrdla skôr na pravej strane. Urobili mi usg krku a povedali, že je to len zväčšená uzlina asi pre časté zápaly hrdla. No posledný rok som mávala aj 2 krát do mesiaca teploty až horúčky, takže mi v apríli 2008 vybrali mandle. Všetky krvné testy sú normálne, ale bolesť hrdla výhradne na pravej strane neustúpila a aj uzlina zostala. Chcem vedieť, čo to môže byť a ako to odstrániť, veľmi ma to vyčerpáva.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Slabé miesta nie sú, všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Stupeň chorobnosti je 70, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Príčina chorobnosti sú nežiaduce vírusy a to vo veľkom množstve. Rizikový faktor. Ide o mikroorganizmy zo sociálnych zariadení. Imunitný systém ich púšťa do tela. Slabá imunita. Červené krvinky majú mierne pozmenený tvar. Biele krvinky majú tiež zmenený tvar a slabá tvorba. Nedostatočnosť.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Žily, cievy a vlásočnice sú v poriadku. Slabé miesto sú vlásočnice do kostnej drene, ktoré sú zanášané. Aktivita mikroorganizmov.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo lymfatickú špongiu okolo krku, lymfatické dráhy, komôrky. 60% lymfatických uzlín je pozmenených nežiaducim spôsobom. Stupeň chorobnosti je 80, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti je zvnútra a nevhodné genetické zmeny. Bunky v tejto oblasti sa viac podobajú na bunky medvedie ako ľudské. Teda pri obnove sa bunky delia s poškodením. Riziková oblasť.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu z hormonálnych žliaz: epifýzu, hypofýzu, štítnu žľazu, prištítne telieska, nadobličky, vaječníky. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca choroba v tomto štádiu ešte lekársky ťažko zistiteľná. Príčinou sú nežiaduce mikroorganizmy.

Diagnostika trávenia: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku, slabé miesta nie sú.

Diagnostika imunitná: celkovo je imunitná reakcia nedostatočná a pod požadovanou úrovňou. Biele krvinky sú poškodené, detská žľaza, ktorá kóduje T a B lymfocyty nepracuje, zničili ju mikroorganizmy. Telo nevytvorilo náhradné kódovanie v okostici alebo priamo v kostnej dreni. Lymfatická mriežka v ústnej dutine, dýchacích cestách, tráviacej trubici, žalúdku, tenkých a hrubých črevách udržuje dobrú mikroflóru. Ostatná bunková imunita je nedostatočná. V tele sú premnožené mikroorganizmy.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám veľmi pekne za vypracovanie môjho profilu. Čítala som si profil niekoľkokrát. Som vám naozaj vďačná, že ste sa mnou zaoberali a že ste mi venovali z Vášho času. Chcela by som Vás, ale ešte poprosiť o Vaše stanovisko k mojej terajšej zdravotnej situácii, ako to mám riešiť a ako postupovať. Veľmi sa chcem opäť zaradiť do normálneho života.

POSTUP LIEČBY

Vypracoval som vám návrh samoliečby. To som spravil po konzultácii s vaším systémom zdravia, ktorý je uložený v brušnom mozgu v stene tenkých a hrubých čriev. Tak nech liečba prebehne bez komplikácií. Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Geriatrická liečba kostná dreň: do plátenného vrecka alebo handry nakrájať čerstvé zemiaky. Vrecko posúvať po tele, prejsť postupne celé telo. Bude stačiť prejsť celé telo 3 krát za dva mesiace. Spraviť jednu terapiu, dva týždne počkať a znovu pokračovať.

Geriatrická liečba krvného riečišťa: do 3 dcl olivového oleja dať za malú čajovú lyžičku sušeného Ginko biloba rozdrveného na prach, alebo 1 rozdrvenú tabletku Ginka, alebo 100 kvapiek roztoku Ginka. Užívať vnútorne, pokvapkať jedlo. Možno užívať aj priamo preparát z Ginko biloba. Užívať každý deň po dobu 2 mesiacov.

Geriatrická liečba lymfatický systém: kúpte si biele jadrové mydlo na pranie. Namydlite telo a pošúchajte tvarohom. Realizovať 10 krát za 2 mesiace. Možno do stravy dať zvýšené množstvo tvarohu na všetky spôsoby.

Geriatrická liečba hormonálna sústava: zohnať horský med, včeliu materskú kašičku, propolis, peľové zrniečka a začať užívať každý deň počas 2 mesiacov v intervaloch 4 hodiny za sebou. V noci sa nemusí, ale môže.

Geriatrická liečba imunitná: do alobalu zabaliť dlhý klinec asi 10-15 cm a kus drievka z tuje a v noci mať pod vankúšom. Prilepiť si leukoplastom kúsok alobalu 1x1 cm na telo. Nosiť trvalo v noci aj cez deň asi 2 týždne.

Geriatrická liečba celkovo: zájdite si do divej prírody a chytajte stromy, lístie, hlavne lesné plody a kvety. Otierajte na ruky a nohy. Stačí spraviť raz, aby ste obnovili mikroflóru tela. Popíjať čerstvé figové nápoje s kvapkou alkoholu.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace. Nejasnosti konzultujte.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Geriatria - poradňa > Bolesť hrdla, únava - B 261

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo