Geriatrický profil - B 257

dátum: 05.08.2008

Požiadali ste ma, aby som po čase zhodnotil, čo sa deje vo vašom organizme po absolvovaní geriatrickej liečby (predošlý profil B 239). Aktuálne sa do tela dostal vírus z kliešťa, ale organizmus to hravo likviduje. Silné regeneračné procesy fungujú v obidvoch nohách a organizmus sa rozhodol spraviť generálnu opravu. Preto tie zápaly a opuch. Tomuto procesu môžete mierne pomôcť užívaním produktov na báze červeného viniča. Udržali ste si tvorbu 10 miliónov užitočných látok do tela. Organizmus umŕtvil prostatu a ukončil jej existenciu, bola nebezpečná. Vytvoril náhrady v hypofýze alebo rozšíril ju do bielej mozgovej hmoty. Podobné náhrady vytvoril aj v oblasti pankreasu. Tak isto vytvoril náhradu alebo posilnil pečeň tým, že niektoré časti svalov prispôsobil na pomoc pečeni. V časti pľúc vytvoril výpomoc pre obličky. Organizmus ukončil fungovanie detskej žľazy a vytvoril náhrady priamo v kostnej dreni. V hrubom čreve sa upravujú mikroorganizmy na reparáciu hrubého čreva. Vytvorili sa nové tukové bunky a organizmus zlikvidoval všetok hnedý tuk. V tuku sa vytvárajú zhluky tukových buniek ako náhradný systém orgánov tela, čo sa dalo sledovať u niektorých dlhovekých jedincov. Celkovo sa geriatrický program stáva stabilnejší a dynamickejší.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta sú brušné neuróny. Vírusy z kliešťa v neurónoch. Liečba: pridávať propolis do ovocných štiav aspoň 10 krát.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku až na molekulárnu úroveň. Slabé miesta žalúdok, tenké črevá, vírusy z kliešťa. Popíjať pivo – chmeľ.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Okolo pankreasu sa vytvorili náhradné modifikované bunky.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Popíjať pivo – chmeľ.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40. Príčina sú vírusové mikroorganizmy. Popíjať aloe vera.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Užívať med.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti: vírusy z kliešťa. Hypofýza - modifikácie v bielej mozgovej hmote.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav je dobrý. Svaly netvoria spaľovače tukov a je to prirodzená súčasť starnutia. Trvalo užívať spaľovač C.L.A. aj zelený čaj.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo kožu. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti sú nežiaduce vírusy z hmyzu. Užívať nápoje s obsahom lichi, čerstvé aj šťavy. Začať používať rôzne druhy olejčekov zo všeličoho, hlavne detské. Do olivového olejčeka dať rôzne bylinky. Pečeň vytvorila náhradné oblasti v tukových bunkách. Obličky pozmenili časť pľúc ako náhradu za slabé obličky.

Geriatrická diagnostika imunitná: biele krvinky v poriadku. Na viacerých miestach tela vírus z chrobákov. Imunitný systém ide po ňom razantne a tvrdo. Náhrada za detskú žľazu sa vytvorila rovno v kostnej dreni na mnohých miestach. V tele nie sú takmer žiadne neštandardné bunky. V hrubých črevách sú zvláštne mikroorganizmy, ktoré budú reparovať hrubé črevo.

Geriatrická diagnostika močový mechúr: kyvadlo obkreslilo v poriadku, aj močové cesty. Bunky prostaty boli umŕtvené. Potreba častejšieho močenia.

Geriatrická diagnostika svaly tela: kyvadlo neobkreslilo z dôvodu budovania blastulových náhrad, ktoré budú putovať do tela a reparovať ho. Neschopnosť spaľovať tuk. Doživotne užívať spaľovače tukov.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: tukové bunky sa začali meniť na modifikácie orgánov v tele ako náhradné orgány. Ďalšia vývojová etapa sa začala.

Geriatrická diagnostika systému trvalej geriatrie: systém trvalej geriatrickej prítomnosti sa usadil na všetkých 7. neurónových oblastiach intenzívne a je zbudovaný na 95%. Molekulárna úroveň vybudovala oceľové laná, ktoré vytvárajú uzly.

Geriatrická diagnostika nôh a praskanie žiliek: kyvadlo neobkreslilo nohy od kolena nadol. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti: ide o veľkú reparáciu tejto oblasti a to hlavne na pravej nohe. Treba užívať podporné prípravky na žily vnútorne z červeného viniča. Obklady nôh viničovým listom.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Geriatria - poradňa > Geriatrický profil - B 257

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo