Geriatrický profil - B 239

dátum: 28.05.2008

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako si stojíte v budovaní trvácnosti geriatrického programu dlhovekosti, výkonnosti a bezchorobnosti (predošlý profil B 225). Vnímať, že prebieha silný boj nového prístupu so starým systémom chorobnosti. Prihláste sa na pravidelné týždenné geriatrické kontroly a filipínske systémy liečenia.

Diagnostika systému trvalého vyhrážania zo 7. neurónových oblastí: na povrchu neurónov veľkého mozgu sa budujú centrá trvalého vyhrážania, ale nepokrývajú celý povrch mozgu. Pokrytie na 30%. Stredný mozog pokrytie na 40%, miecha 50%, brušný mozog 70%, ganglie 50%, chromozómy 50%, gény 50%, molekulárna úroveň 30%.

Diagnostika trvácnosti modifikácií v tuku: celkovo je 99% možných modifikácií v tukových bunkách. Modifikácie sú 4 až 5 krát prekryté. Do tela sa produkuje 10 miliónov rôznych kombinácií chemických látok, čo je maximum. Do tela nateká 90% .

Diagnostika trvácnosti správneho vyživovania organizmu: pud rozmnožovací pokračuje v budovaní tohto systému. Práce sú dokončené na 50%. Treba pokračovať vo vyhrážaní sa. Previedla sa aj kontrola správnosti tvorby chemických látok v tele. Problematická je biochémia v oblasti pľúc. Tiež biochémia pankreasu, ktorá poškodzuje hlavne dolné končatiny. Treba riešiť. Stačí sa vyhrážať pudom, oni to zariadia. Zlá biochémia pľúc poškodzuje mozog. Odporúčam púšťať do pľúc magnetické energie z miechy na spôsob filipínskych liečiteľov. Ostatná biochémia v poriadku.

Diagnostika trvácnosti špičkového imunitného systému a kontrola tvorby mikroorganizmov ako v genetickom laboratóriu: organizmus zaútočil na tento systém a likviduje to do pôvodného stavu. Celkovo je zbudovaný na 10%. Pudy treba prinútiť a vyhrážať sa im, aby modifikovali časť svalových buniek a vybudovali tento systém. Prístup k svalom ste si otvorili zasväteniami a špeciálnymi cvičeniami svalstva. Môžete spustiť aktívne vyhrážanie sa pudu teritoriálnemu, že si posekáte prsty rúk a nôh, pokiaľ nespraví, čo požadujete.

Diagnostika trvácnosti zmien na chromozómoch, génoch, génových sekvenciách: stav chromozómov je v poriadku, ale nemajú správne pozície a to hlavne v oblasti pľúc a svalov. Génové retiazky na 100% v poriadku. Zlé pozície v pečeni a vo svaloch. Treba riešiť. Vyžadovať pomoc z modifikovaných buniek svalov. Génové sekvencie sú na 100% v poriadku a sú všade pozmenené k dlhovekosti. Molekulárne štruktúry na 80% a to oceľové laná. Problematická je oblasť pľúc. Požadujte spoluprácu pudov pri modifikácii niektorých svalových buniek.

Diagnostika budovania trvácnosti na základe výberu pudov v oblasti nervového systému: pudy aktívne pracujú na tomto systéme. Hotovo je 40%. Pudom výdatne pomôžu modifikácie svalových buniek. Treba sa pudom naďalej vyhrážať.

Diagnostika starého systému fungovania zdravie – choroba – zdravie: starý systém ustúpil iba na 20%. Odporúča sa preliečovať telo filipínskym liečiteľstvom a útočiť na starý systém. Teda dosiahnuť nový systém fungovania zdraviezdraviezdravie.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Geriatria - poradňa > Geriatrický profil - B 239

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo