Duchovný profil - B 177

dátum: 26.01.2008

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje s vaším stredným mozgom a celkovo spánkom (predošlý profil A 680). Som rád, že ste absolvovali terapie v kryokomore a takto ste si vyliečili poškodené nervové zakončenia v strednom mozgu. Tak isto oceňujem, že ste sa naučili základy autohypnotického zaspávania, že ste prestali bojovať za úplný ľudský spánok a zvykáte si na zvierací spánok aj počas dňa. Tak isto ste začali žiť duchovne, čo tiež uľavilo už aj tak preťaženému strednému mozgu.

Zdravotný stav
Bude zhodnotený osobitne v geriatrickej diagnostike.

Psychický stav
Aurický obal je oproti minulosti pevne usadený okolo tela a teda výrazné zlepšenie. Štandardný psychický stav.

Povaha
Keďže meditujete, tak ste psychické usadenie dostali dovnútra tela z aury okolo vás. Usadili ste sa v 7 neurónových oblastiach: veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie a chromozómy. Čo je dobrý stav stability.

Sexuálne podvedomie
Sexuálne centrá sú teraz uložené v 7. neurónových oblastiach, čo je stabilizujúci prvok. Celková vzrušivosť: na 7 neurónových oblastí a radosť z ezoteriky. Povrchová vzrušivosť: na ezoteriku. Pohlavná vzrušivosť: na seba a svoje pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: vyškriabať mi oči ako terapeutovi. Klasicky hnev, aj vďačnosť. Všetko pozitívna zmena.

Stav obalov podvedomia
Vo všetkých obaloch anjelské sféry detských dyslektikov bielej línie a chuť robiť veci k úspechu. Aj keď niekedy ešte únik do starých koľají. No vždy sa radšej vrátite po ochranu týchto anjelských diktátorov, čo je znovu pozitívny trend. 7 obalov spolu obsahuje všetko o anjelských sférach, teda výrazná pozitívna zmena osudu.

Embryonálny vývoj
Príliš dlho ste sa zdržali v embryonálnej vývojovej fáze a ostatné fázy boli slabo zbudované. Vnímanie svojho vnútra ako svetlo a podriaďovanie všetkého aj myšlienok univerzálnej múdrosti kozmu.

Chromozómová história
Začína v Grécku a oslabená prišla do strednej Európy. Tieto chromozómy majú zase základ v Indii. Všetko spojené so sexualitou a hlbokou múdrosťou na indický alebo hinduistický spôsob.

Génové predpoklady
Génové reťazce sú veľmi silne roztvorené. A pokiaľ chcete šťastný osud, tak ezoterika ako poslanie v živote. Ostatné musí ísť bokom. Taký je osud duchovne založených ľudí.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vaše ego by najradšej zlikvidovalo tento stav a žili by ste ako kresťanská mníška a starali sa o chorých. To je pekné, ale idete proti podvedomiu, ktoré chce žiť inak ako ľudské ego. Keď spravíte krok mimo, podvedomie okamžite zaútočí na všetko okolo vás a vo vás. Tu ste sa ešte nezmenili.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Čiastočne ste sa dostali so snovým podvedomím do súladu a prežívate tu celú grécku kultúru založenú na sexuálnych obradoch a rituáloch. No často ich ešte odmietate. Mali by ste robiť Sexuálnu školu, Tantra školu a transformovať všetko do života v zmysle kazateľstva so zúžením vedomia do pohlavných orgánov. Čo odmietate ako hriech proti náboženským zásadám. Podvedomie sa už rozhodlo a neustále tlačí, aby ste tak nerobili v snoch, ale vo vonkajšom živote. Vy trucujete a tak si užijete svoje. Anjelské snové sféry sa rozpadli z dôvodu liečby nervových zakončení v kryokomore, čo sme chceli aj dosiahnuť.

Duchovná úroveň
Vedeckú myseľ chcete zahodiť a zničiť. Šamanská myseľ je prijateľná. Praveká myseľ je pre vás hnus. Zvieracia myseľ je prijateľná. Bunková myseľ ako únik z reality. Silva myseľ – musím, no nechuť. Snová myseľ – hnev nad stavom anjelských sfér detských dyslektikov, ktorí sa hrali s vlastnými pohlavnými orgánmi. Anjelská myseľ - radosť nad vznikom anjelských sfér v obaloch podvedomia. Svet mŕtvych odmietate a je to v rozpore s náboženskými predstavami neba a pekla. Nikdy nie ste ochotná zmeniť. Kozmická myseľ – strach a nechuť. Sexus myseľ patrí náboženským božstvám. Neochota otvoriť grécku kultúru. Stigma myseľ áno, ale ako trest za sexuálne praktiky gréckej kultúry. Magmatické záznamy ako stav krásy a vyzdobovania ako v Grécku. Ľudskú myseľ odmietate a iba náboženstvo. Ufo organického života – hnus. Reinkarnácia áno, ale do chorej osoby ako očistenie duše od hriechov starého Grécka.

Hviezdy, šťastný osud
Plne sa podriadiť duchovnu vašich roztiahnutých génov. Alebo nepríjemnosti všetkého druhu.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Spánok - poradňa > Duchovný profil - B 177

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo