Problémy so spánkom - A 911

dátum: 22.02.2007

Problém, ktorý mám, je vlastne spoločným problémom s manželom, pretože už asi od jesene sme začali mať poruchy spánku a obaja približne v rovnakej intenzite a stále pretrvávajúce. Chcela by som aj vedieť, či nemôžeme byť ovplyvňovaní patogénnymi zónami.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, prečo sa v noci neustále budíte. Bohužiaľ, našiel som blokovanú imunitu voči mikroorganizmom, ktoré sú pre vaše telo škodlivé.

Diagnostika 7. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo žiadnu z neurónových oblastí. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť všetkých neurónových oblastí. Stav neurónov ako u 70 ročnej zdravej osoby, vy máte 38 rokov. Obsah vitamínu U je nedostatočný, organizmus ho potrebuje na údržbu neurónov. Príčina chorobnosti je v napadnutí neurónov mikroorganizmami z kliešťa. Všade drobné zápalové procesy. Vhodné preliečiť proti chorobám, ktoré prenášajú kliešte.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začínajúca chorobnosť. Stav buniek ako u 70 ročnej zdravej osoby. Bunky kostnej drene sa chránia proti nežiaducim mikroorganizmom. Tvorba bielych krviniek je celkovo oslabená. Imunita voči mikroorganizmom veľmi slabá až žiadna. V tele samé nežiaduce mikroorganizmy.

Spánok: počas noci sa usiluje nočná chémia aspoň čiastočne likvidovať mikroorganizmy a vyvíja enormné úsilie na ich likvidáciu. Preto sa často budíte.

Záver: bezpodmienečne treba v organizme zlikvidovať mikroorganizmy, ktorých je príliš veľa. Dezinfekcia. Celkovo treba obnoviť imunitu voči mikroorganizmom. Pokiaľ pošlete náčrt bytu, môžem sa pozrieť na patogénne zóny.

REAKCIA NA PROFIL

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, chcela by som Vás poprosiť o radu, ako najlepšie dezinfikovať telo v mojom prípade.

Geriatrická liečba mikrobiálnej imunity

V prvom rade si na liečbu nastavte psychiku. Čítajte si príspevky v Geriatrickej poradni. Každý deň si predstavujte,  ako idete zomrieť do niektorej jaskyne. Nesmiete mať stav, že sa uzdravíte, ale vyhrážajte sa oblasti čriev, že skončíte so životom. V črevách je pud sebazáchovy a treba ho aktivizovať. Do tejto oblasti si prikladajte knižky z náboženstva, ktoré je vám najbližšie a predstavujte si, ako za pud sebazáchovy zomriete a spravíte čokoľvek, čo vám nakáže. Pestujte do tejto oblasti náboženskú vieru a oddanosť. Nemajte predstavy dieťaťa a tehotenstva. Žiadne kamarátstvo, ale pokora a poníženie. Tak isto sa nalaďujte aj na noc. To je základ spustenia liečby z oblasti čriev a brušného mozgu, kde liečivá sila sídli.

Každý druhý deň si prikladajte na telo čierny chlieb, do ktorého rozdrvíte semiačka slnečnice. Po terapii treba krajce chleba vyhodiť. Rozložiť aj 4 krajce chleba na rôzne časti tela na jednu hodinu. Ďalej si urobte horúci kúpeľ alebo choďte do sauny. Horúci čaj a acylpyrín alebo vŕbovú kôru a budete sa potiť aspoň dve hodiny. Zrealizovať 4 krát počas 2 mesiacov. V oblasti brucha si budete prikladať kúsky drievok a to najlepšie z ihličnanov 3 krát do týždňa. Ukladať na telo vrecúško so soľou, ktoré zohrejete, aby bolo horúce. Po kúpeli alebo saunovaní a potení pošúchať telo sušenými lesnými plodmi – šípky, drienky, borievky, iné bobule.

Dodržujte všetky terapie, nič nevynechávajte. Nejasnosti konzultujte. Liečba je presne nastavená na vás. Kontrola o dva mesiace.

Prezrel som váš dom a zistil som, že v ploche domu nie sú žiadne patogénne zóny. Vonkajšie vplyvy sú dobré. Prostredie dodržuje zásady feng shui  a všetko je v poriadku. Dom je postavený na veľmi vhodnom mieste.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Spánok - poradňa > Problémy so spánkom - A 911

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo