Vnútorná nedospelosť - A 822

dátum: 24.10.2006

Po vypracovaní zdravotného profilu A 807 som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia kvôli nezáujmu o sexuálne aktivity. Bohužiaľ, v podvedomej zložke ste zostali detská s prvkom nenávisti voči svetu dospelých. Skúste to zmeniť.

Psychický stav
Aurický obal je trvale usadený okolo tela. Podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Energeticky ste usadená v strednom mozgu, odtiaľto ide spojka do oblasti nervstva temenného mozgu. Hovoríme o epileptickej povahe. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa usiluje zmeniť a stíhať veci pracovné aj osobné. Zlepšenie oproti minulosti.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Hovoríme o detskej sexualite. Charakterizuje to obrázok hanblivého dievčatka, ktoré má ešte stále v sebe strach z mužov a chcelo by o sexuálnych veciach viac snívať ako ich realizovať. Sexus centrum je usadené v podbruší. Typicky ženská povaha. Viac kľud, pohodlie, ale iba čiastočne. Život je plný zhonu a nestíha sa.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: zmätok a chaos. Povrchová vzrušivosť: nie je na to čas. Pohlavná vzrušivosť: skôr snová erotika. Citová vzrušivosť: svet rozprávok a fantázie. Máte problémové sexuálne podvedomie, ktoré vytvára problémy v sexuálnom spolužití. Všetko veľmi na úrovni sexuálnej fantázie a s problematickým prechodom do sexuality pohlavných orgánov. Príliš veľa fantázie, ktorá neprejde nervstvom do oblasti pohlavia. Pre vlastnú sexuálnu aktivitu by ste potrebovali viac kľudu a pohodlia. Životné tempo blokuje sexuálne prejavy. V princípe by mali pomôcť prípravky na zvýšenie sexuálneho apetítu a sex ako prostriedok uvoľnenia vnútorného napätia.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali do podvedomia anjelské sféry šamanov vytvorené na úrovni priezračnosti. Máte s nimi kontakt a využívate ich v bežnom živote. V 12. roku ste dostali nasledujúce obaly. Obal túžby obsahuje zápis o dievčatku, ktoré sa chce iba hrať, pozerať filmy a nič viac. Mozoček poslanie obsahuje zápis o osobe, ktorá sa má venovať veciam okolo divadla a podobne. Rodostrom obal obsahuje zápis o mužovi z vášho rodu, ktorý mal určité psychické problémy a žil vo svojich fantáziách. Odmietal a nerozumel svetu dospelých. Zvierací obal obsahuje svet rozprávok o zvieratkách. Eros obal obsahuje zápis o dievčatku, ktoré si cmúľa prst. Teda detská sexualita, ktorá neprešla do ženskej sexuality. Šaman obal obsahuje rozprávky o čarodejniciach. 7 obalov spolu obsahuje všetko o tvorbe rozprávok.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade je veľký spor a dôsledná snaha neprijať svet dospelých a naopak, zmeniť to na svet detí. Čo nie je dobrý trend vášho podvedomého snaženia. Treba rešpektovať svet dospelých a aj svet detí.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Silná tendencia utiecť do sveta fantázie a nemať nič spoločné so svetom dospelých.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu žijete aktívny a neviazaný sexuálny život. Treba zmeniť a programovať sny, aby sa venovali vášmu zdraviu a šťastiu. Sexuálne potreby nežiť v snoch, ale v reálnom svete.

Astrológia šaman, pravek, zviera
Prírodné vedomie šamanov nie je rozvinuté a nepoužívate ho pre bežný život. Úroveň pravekého vedomia u vás je tranzovo zameraná na zbieranie hračiek a odmietania sveta dospelých. Robíte tak rytmicky a pravidelne. Zviera a inštinkty: obveseliť sa hračkami. Ostatné pudy ako obživný, rozmnožovací, teritoriálny sú pasívne. Združovací pud je samota. Vaše pudy sú nerozvinuté.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď budete ochotná vo vnútri v podvedomí dospieť a rešpektovať svet dospelých, oddeliť to od sveta detí.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Sexualita - poradňa > Vnútorná nedospelosť - A 822

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo