Nepríjemnosti – A 427

dátum: 04.06.2005

Zaujímalo by ma, prečo som v takej rodine akej som, veľmi tým trpím. Mám možnosť presťahovať sa za oceán a mam z toho veľký strach, prečo? Nemôžem si nájsť už dlhú dobu prácu, mám strach, obavy z neznámeho, z finančnej neistoty a nestability.


Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš osud. Rád by som napísal, že je všetko v poriadku a v pohode. Máte však silné podvedomé sklony priťahovať nepríjemné udalosti a deštruktívnych mužov. Mali by ste sa venovať zvládnutiu vnútorných síl v sebe a pokúsiť sa zmeniť svoj osud.

Zdravotný stav
Mali by ste mať pod trvalou lekárskou kontrolou prsníky. Boli označené ako najhoršie miesto v tele. Prevencia a kontroly sú vhodné.

Psychický stav
Aurický obal okolo fyzického tela je stabilný a nemožno hovoriť o nestabilnej psychike.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si k sebe privoláva nepríjemné udalosti a problémy. Chce si za každú cenu dokazovať, čo všetko zvládne a čo dokáže.

Sexualita povahy
Je umiestnená v ústnej dutine a je klasicky európska. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada svoje telo.

Pred narodením
Určité silné erotické prvky, ktoré vytvorili predpoklady pre zbytočné riskovanie a hazard. Akoby potrebu dokazovať, že nie ste žena, ale muž. Určitá vnútorná nechuť byť klasickou ženou.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na vlastnosti, ktoré vedú k určitej nezodpovednosti a pocitu, že svet je veľká hra. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré je zaujaté hrou a zablúdi. Nepríjemnosti a nebezpečenstvo. Zlý odhad rizika.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Všade postavy ľudí, ktorí si chcú ubližovať alebo je im ubližované. V mozočku postava ženy, ktorá sa ničí a robí si zo života problémy. Vaše podvedomie vytvára a ťahá vás do nepríjemných situácií.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry mozgovej. Problémom je nevšímanie si negatívnych a deštruktívnych vplyvov okolo seba. Ako keby vás to nezaujímalo, dokonca nepríjemnosti priťahujete.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Je tu postava šamana a okolo zvieratník. Prílišná dôvera v okolie. Nevnímanie reálnych hrozieb. Koľko toho vydržím, a keď je to vyššia vôľa, treba to brať. Nepríjemnosti trvalo možné.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snového podvedomia. Všade erotické obrazy a deštruktívne mužské vplyvy. Ako keby tu pôsobili silné deštruktívne vplyvy. Veľa erotických obrazov.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Vplyv ženy, ktorá zámerne vyhľadávala deštrukciu a nepríjemnosti. Nezvládnuté erotické prvky vo vašej psychike.

Pôrod
Na astrálnej alebo hlbokej podvedomej úrovni všade tantrické božstvá a erotické scény.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: privolať si v sexuálnej oblasti deštrukciu a nepríjemnosti. Povrchová vzrušivosť: dostať sa do nepríjemných situácií. Pohlavná vzrušivosť: na deštruktívnych mužov. Príliš veľké riziko. Citová vzrušivosť: na nepríjemnosti. Máte hlboko vrodené tendencie k vytváraniu si nepríjemností.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby špirálovité kruhy, ktoré naznačujú, že vy ste traumou pre okolie, čo sa týka podvedomej sexuality.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať, ale viete to rozumne kontrolovať pre život.

Hviezdy, osud
Treba zvládnuť svoje vnútorné deštruktívne pochody. Inak možné nepríjemnosti.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Sexualita - poradňa > Nepríjemnosti – A 427

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo