Chaos A - 396

dátum: 30.04.2005

Veľa sa toho v mojom živote v poslednej dobe mení, preto by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť o vypracovanie vešteckého profilu.


Psychický stav
Aurický obal okolo fyzického tela je uvoľnený a nemožno hovoriť, že máte stabilný psychický stav. Treba sa venovať psychike intenzívnejšie.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok chaosu a neporiadku. Zaujatosť nejakou vecou a chaotické správanie. Prílišná upjatosť psychiky, keď vás niečo zaujme, ako keby nič iné neexistovalo.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok akejsi úletovosti a fantázie spojenej s lietaním. Bioenergeticky je dosť silná a dynamická. Nie je pod dostatočnou kontrolou.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky bolo všetko príjemné a pohodové. Pocit bezváhového stavu a kozmu. Nechuť narodiť sa a neustála túžba vrátiť sa do tohto stavu. Oslabený vzťah k vonkajšiemu svetu a útek do stavu pred narodením.

Sexuálne centrum
Je umiestené v ústnej dutine a charakterizuje to detskú sexualitu. Určité prvky detskosti, nezodpovednosti. Charakterizuje to obrázok dievčatka a anjelov.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Plno antických sôch. Na konci postava z dejín Grécka. Aténske vplyvy, ktoré majú silné erotizujúce prvky.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Nachádzam tu obrazy eroticky ladené a veľa strachu z vecí sexuálnych.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Výjavy z gréckej mytológie. Prométeus na skale a otrok. Neschopnosť využiť svoje vnútorné potencie a schopnosti. Uzavretosť do svojho vnútorného sveta. Slabý kontakt s realitou.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov a spánku. V snoch ste slávna a úspešná a žijete to, čo by ste mali žiť vo vonkajšom svete. K vonkajšiemu svetu patrí bolesť a tú treba vydržať. Vonkajší svet bolí.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. V rode maliarka a umelkyňa, ktorá žila vo svojom vnútornom svete a vonkajší svet jej nič moc nehovoril.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich rodičov na najhlbšie city vytvorené v detstve. Celková vzrušivosť: na hračky. Povrchová vzrušivosť: na svet rozprávok. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Príliš veľa fantázie. Citová vzrušivosť: na seba.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je silne rozvinutá a má vám čo povedať.

Hviezdy, osud
Idete na vlne šťastia a aj keď nechcete, tak máte šťastný osud. Pokiaľ sa nerozhodnete, že jusť ho zničíte.


Sexuálne vedomie
Neustále vo vás idú sexuálne energie a zabezpečujú šťastie.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Sexualita - poradňa > Chaos A - 396

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo