Zvládnuť vnútorný rozpor - A 395

dátum: 30.04.2005

V poslední době-před asi rokem jsem se dostala (ne náhodou) k regresím,které jsem sama 4xprodělala,dále k pro mě novinkám- pojmům karma,minulé životy,zkrátka porniknutí více do esot.světa,kter mne zajímá.Před půlrokem jsem byla na kursu reiky I st. Více v sobě cítím intuici,kterou se snažím nyní více poslouchat,někdy nevím,jestli podvědomí jde se mnou.Zajímá mne sport,výtvarno-maluji obrazy a fotografuji. Nevím jakým směrem mám využít svou intuici a cítění.

Pozrel som sa vešteckými technikami do vášho podvedomia. Objavil som tam nebezpečný konflikt medzi mužským a ženským ja. Skúste tento konflikt pochopiť a pre šťastný osud zvládnuť.

Zdravotný stav
Mali by ste sa zaujímať o stav pečene. Nechajte si ju vyšetriť a snažte sa ju preliečiť pečeňovými diétami a bylinkami. Pomohlo by aj pitie liečivých minerálnych vôd.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela a psychika je stabilná.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok razantnej ženy, pracovné nasadenie, ale aj uvoľnenie a pohodu. Niekedy to s tými mužskými sklonmi preháňate. Ale je to prirodzené, ženy s epileptickou povahou sú dobré vojačky, policajtky a podobne.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má v sebe dušu muža, ale to je pre tieto povahy normálny stav.

Pred narodením
Ako keby to počas tehotenstva matky vyzeralo, že to bude chlapec a nakoniec to bolo inak, silný tlak matky mať dievča. Na tento svet ste utekali. Veľká chuť žiť. Vplyv vašej matky spraviť z vás dievča vám vadil.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave. To je mužské sexuálne centrum. Naznačuje to na určité ambície a ciele, niečo dokázať. Sexualita Amazonky.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Nachádzam tu objekty zvierat a na konci muž podobný Tarzanovi. Divočina.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Nachádzam tu spor medzi mužským a ženským. Máte vnútorne silnú snahu prekryť v sebe ženskosť mužským svetom.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Snaha ženské astrologické schémy strhnúť a nahradiť mužskými. Snaha zničiť v sebe vlastnú ženskú identitu.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov a spánku. V snoch ste muž, ktorý zabíja a ničí ženy. Vytrháva im orgány a snaží sa ich jesť, aby sa znovu stal ženou.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš osud. V rode veľa krotiteľov zvierat. Predkov venujúcich sa chovu zvierat. Bitúnok. Žena lekárka alebo zdravotná sestra počas vojny. Jednoducho vás svet krvi a zmrzačených tiel priťahuje.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich rodičov na najhlbšie city vytvorené v detstve. Celková vzrušivosť: na poškodené ľudské telo. Povrchová vzrušivosť: zničiť seba a stať sa obeťou. Pohlavná vzrušivosť: zase prvky stať sa mužom. Citová vzrušivosť: na zbrane a techniku. Celkovo mimoriadne komplikované sexuálne podvedomie. Nemáte to jednoduché.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby sú špirálovité kruhy, traumu spôsobujete hlavne ženám okolo seba.

Duchovná úroveň
Morálka a etika sú silne vyvinuté.

Hviezdy, osud
Vaše vnútorné spory medzi mužom a ženou môžu viesť k deštruktívnym udalostiam. Mali by ste sa vnútorne rozumne doladiť.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Sexualita - poradňa > Zvládnuť vnútorný rozpor - A 395

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo