Zmeňte prístup - A 618

dátum: 31.01.2006

Som 14 rokov vydatá. Prvé problémy nastali asi tri roky po svadbe, keď mi manžel oznámil, že vedel, že si ma nemá brať, lebo ja som z mesta a on je z dediny. Potom som postupne priberala a ja som sa od manžela dozvedela, že on tučné ženy neznáša, z čoho mi logicky vyšlo, že neznáša aj mňa. Pred mesiacom som navštívila obezitologičku, dohodli sme si určité pravidlá, za mesiac som schudla 5 kg. Ale náš problémový vzťah pretrváva ďalej.

Vešteckými metódami som sa usiloval na základe vašej žiadosti pozrieť do vášho vzťahu. Bohužiaľ, problémom ste vy. Máte destabilizovanú psychiku a situáciu s partnerom nehodnotíte objektívne. Odporúčam, aby ste sa liečili a dali psychicky do poriadku. V opačnom prípade riskujete prehlbovanie krízy v manželstve.

Zdravotný stav ona
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány v tele. Dobrý zdravotný stav.

Zdravotný stav on
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány v tele. V poriadku.

Psychický stav ona
Aurický obal je od fyzického tela už príliš vzdialený. Je potrebná pomoc psychológa a zvážte aj tabletkovú liečbu. Psychický stav je destabilizovaný a nedobrý. Treba riešiť.

Psychický stav on
Aurický obal je dostatočne stabilne zakotvený okolo tela. Koncentrácia na prírodu a silná väzba. Koncentrácia na partnerku slabšia.

Povaha ona
Prejavy idú z brušného mozgu, ktorý je v stenách tenkých a hrubých čriev. Tu ste psychicky usadená. Charakterizuje to obrázok osoby upnutý na jedlo ako psychický stabilizátor. Príliš živočíšne konanie a slabšia kontrola správania. Prílišná emocionalita a nečakané reakcie.

Povaha on
Psychicky je usadený v šedej kôre veľkého mozgu. Sem sa ľudia dostanú po stavoch prežitia klinickej smrti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má potlačené prejavy vľúdneho a láskavého správania. Patologické chovanie a určité prvky násilnosti. Nezáujem o bežný život a záujem a prvky ničiť okolo seba. Toto sa orientuje do prírody.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na deti. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na deti.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na prírodu a pohodu s priateľmi. Povrchová vzrušivosť: určitá agresívnosť, ale v norme. Pohlavná vzrušivosť: problémová. Citová vzrušivosť: príroda.

Obidvaja máte sexuálne podvedomie, ktoré nedovoľuje vytvoriť hlbšie partnerské väzby. Neustále napätie a problémovosť.

Aký je človek ona
Štandard, pozitívne aj negatívne myslenie. Všetko v norme.

Aký je človek on
Pozitívne mysliaca osoba.

Láska
Nemožno hovoriť o láske a určitej vnútornej prepojenosti. Vo vzťahu je harmónia a určitý súlad. No nie hlboké vzťahy lásky a zamilovanosti.

Čo si nesie ako model vzťahu ona
Máte v sebe model harmonického spolužitia.

Čo si nesie ako model vzťahu on
Nesie si v sebe deštruktívne prvky ničenia vzťahu, ale naučil sa to ovládať a chce harmóniu , no nie hlbšie city.

Ani jeden ani druhý nemáte v sebe model zamilovaného a prepojenie do partnerského vzťahu. Teda to, čo žijete, je v zásade v poriadku. Treba oceniť partnera, že neprevzal model spolužitia svojich rodičov. Dokonca cítiť, že partner by možno išiel ďalej k zamilovanosti.

Čo by vzťahu prospelo?
V prvom rade by ste si vy mali dať do poriadku psychiku. Potom by pomohlo, keby ste sa o seba viac starali. Tak isto by ste mali v sebe prebudiť záujem aj o sex. Počas tehotenstva sa prirodzená sexualita utlmí. Treba z toho von. Mali by ste používať aj afrodiziaká, čítanie o sexe a zamilovanosti. Odbúrať niektoré predsudky okolo sexu a najprv sa do sexu nútiť. Tiež by pomohla zvýšená starostlivosť o partnera. Väčšia prítulnosť. Teda je to plne na vás, či ste ochotná si vybudovať s partnerom hlbší vzťah. On je na to pripravený. Vaša problémová psychika môže mať postupne negatívny vplyv na partnera a ten si môže domov hľadať niekde inde.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Partnerstvo - poradňa > Zmeňte prístup - A 618

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo