Tlak vzduchu

Dátum zberu: 18.05.2014
Strana 1 z približne 9 výsledkov
 
Tlak vzduchu 
 
4P
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
Atmosferický tlak
Atmosferický tlak alebo barometrický tlak je tlak, spôsobený atmosférou planéty Zem. Tento tlak je vyvolaný tiažou vzduchového stĺpca siahajúceho od nadmorskej výšky, v ktorej tlak meriame, až po hornú hranicu atmosféry.
 
Tlakové útvary
Vplyv vetra na teplotu ovzdušia Rýchlosť vetra Sila vetra Počasie Tlakové útvary Tlak vzduchu Atmosférické fronty Predpoveď počasia Nebezpečie pri búrke
 
Tlak na Slovensku
Aktuálne počasie Teplota Vietor Tlak Oblačnosť MeteoRadar Meteopress online Meteoblog Novinky z meteoblogu Predpoveď na týždeň Facebook
 
Východ Slnka
Aktuálne počasie a predpoveď počasia pre celé Slovensko, dlhodobá predpoveď, teplota, smer a rýchlosť vetra, tlak, zrážky, východ a západ slnka. Facebook.
 
Predpovedné grafy
Počasie pre Slovensko Predpoveď na 7dní Predpoveď na 15dní Mapy aktuálneho počasia Vietor Tlak Zrážky Grafy znázorňujúce priebeh počasia
 
 
 
Satelitné zábery
Aktuálny stav počasia dlhodobá predpoveď, výstrahy, radar, satelitné zábery, detektor bleskov. Predpoveď počasia na želanie, oblačnosť, vietor, tlak.
 
Tlak na mape
Predpovedné modely Prehľadné mapy z ktorých sa dozviete aká bude teplota, kedy bude pršať a aký bude vietor. Synoptické mapy a diagramy. Na mape je znázornený tlak vzduchu v hpa.
 
Teplotná mapa
Na mape je znázornený tlak vzduchu v hPa. Prehľadné snímky radarové satelitné z ktorých sa dozviete aká bude teplota, kedy bude pršať a aký bude vietor. Synoptické mapy a diagramy.
 
UV index
Teplota Relatívna vlhkosť Vietor Tlak vzduchu Zrážky Intezita slnečného žiarenia Uv index Priebeh počasia za posledných 24hodín
 
 

 

Comments are closed.