Stopky

Dátum zberu: 20.01.2014
Strana 1 z približne 11 výsledkov
 
Stopky
 
 
3P
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
Stopky
Stopky sú mechanické alebo elektronické zariadenia na odmeriavanie kratších časových intervalov. Užívajú sa najmä v športe, ale aj vo vede, v technike a podobne.
 
Zaznamenané časy
Stopky, zaznamenané časy, medzičas, čas, výsledný čas. Stopky a Časovač. Veľmi jednoduché použitie. Jednoduché a rýchle ovládanie.
 
Stopky online
Online stopky na internetu. Stopky online Elektronické stopky Mechanické stopky Histórie stopek Přesný aktuální čas Online budík Online stopwatch
 
Časovač online
Kromě odpočítavače vám nabízíme i světový čas – čas v různých městech, časová pásma, převod času či klasické stopky a mnoho dalších funkcí.
 
Meranie času
Pomocí stopek můžeme zachytit i malé časové úseky, které nelze odměřit za pomoci jiných přístrojů než stopek. Pokud nemáte stopky při ruce, můžete použít stopky online.
 
 
 
Alarm
Stopky pro dva časy, udávají čas ve formátu h:m:s, přesnost ±1s. Systém vyžaduje ke své funkci zvukovou kartu a reproduktory. Pokud po kliknutí na tlačítko Test alarmu slyšíte zvuk alarmu, je vše v pořádku.
 
Budík
Kukuklok – online budík. Navrhnuté tak, aby vás prebudil. Po načítaní, bude on-line budík fungovať, aj keď pripojenie k internetu nie je.
 
Stopky na internete
Stopky většinou slouží k měření času v kratších intervalech. Pokud doma stopky nemáte, můžete si vyzkoušet online stopky na internetu.
 
Svetový čas
Svetový čas zobrazený na mape. Odpočítavač času po určitých časových jednotkách – minútách. Špeciálne stránky na meranie času.
 
Online budík
Prihlásený budík by mal byť ľahko ovládateľný – stačí kliknúť, ak chcete budík na hodinu alebo minútu. Perfektný merač času.
 
 
 
Na stiahnutie
Webové adresy. Možnosť stiahnuť si budík, stopky, alarm, odpočítavače času. Zvonkohra, kalendár, svetový čas. Hodiny, alarm, pripomienky.

 

Comments are closed.