Smogový systém

Dátum zberu: 17.03.2014
Strana 1 z približne 4 výsledkov
 
Smogový systém
 
5P
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
Smogový systém
Smog je chemické znečistenie atmosféry, ktoré je spôsobené ľudskou činnosťou. Ide o jav, v priebehu ktorého je atmosféra obohatená o častice, ktoré v nej normálne nie sú, a ktoré sú škodlivé pre zdravie.
 
Smog a výstrahy
Smogový varovný systém je vytvorený pre prípady, v ktorých by zvýšená koncentrácia smogu mohla spôsobiť smogovú situáciu. Riadiacim strediskom smogového varovného systému je SHMÚ.
 
Kvalita ovzdušia
Informácie o kvalite ovzdušia v ČR. Informácie o úrovni znečistenia ovzdušia v zmysle zákona o ochrane ovzdušia. Aktuálny prehľad dát z automatizovaných staníc.
 
Znečistenie a smog
Prehľad počasia na týždeň. Smogové spravodajstvo pre Českú republiku. Prehľad Vietor  Zrážky  Teplota Oblačnosť Hory ČR Bio a ozón Slnko a Mesiac Rekordy Peľové spravodajstvo Blesky
 
Nebezpečie smogu
Meteorologické a hydrologické výstrahy, ktoré môžu mať formu: predpovede výstrah aktuálneho nebezpečia. Čistota ovzdušia a smog.

 

 

Comments are closed.