Presný čas

Dátum zberu: 08.01.2014
Strana 1 z približne 28 výsledkov
 
Presný čas
 
 
5P
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
Čas
Čas je v súčastnosti definovaný ako jedna z niekoľkých fundamentálnych kvantít. Preto, podobne ako v prípade iných fundamentálnych kvantít, ako priestor a hmota, je čas definovaný meraním.
 
Presný čas
Webová stránka ktorá vám ponuka presný čas na ručičkových hodinkách aj na digitálnych hodinkách pre slovenské mestá aj zahraničné mestá ako napr. Londýn, New York, Sydney..
 
Atómový čas
Atomové hodiny jsou velmi přesné hodiny, měřící čas na základě rezonanční frekvence atomů. Přesný čas přesný světový čas atomové hodiny atomový čas
 
Svetový čas
Tu si nájdete presný čas z rôznych kútov sveta. Nechýbajú informácie o aktuálnom počasí vo svete, či časových pásmach. Na synchronizáciu našich hodín využívame špičkový systém napojený na atómové hodiny.
 
Online presný čas
Webová stránka, kde si najdete přesný čas pro Českou Republiku a nejdůlěžitější zeměpisné body. Mapu časových zón najdete v sekci „časové zóny“. Čas je získáván pomocí protokolu NTP ze serveru, který má čas řízen atomovými hodinami.
 
 
 
Internetové hodiny
Internetové hodiny zobrazují aktuální přesný čas. Přesný čas online v Č. R. Doufáme, že vám tyto jednoduché stránky pomohly v lepší orientaci v aktuálním čase.
 
Synchronizácia a porovnávanie času
Presný čas, hodiny, sekundy, deň. Možnosť zobrazenia presného času na celom svete. Synchronizácia času, porovnávač času v iných mestách a časových zónach, kalendár.
 
Online atómový čas
Čas přesný – atomový čas online – GMT Greenwich Mean Time. Čas pro Českou i Slovenskou republiku. Přesný čas Předpoveď počasí Vznik povodní PSČ Česká republika PSČ Slovensko
 
Časový rozdiel
Európsky presný čas v mestách, Londýn Bratislava Cairo Dubai Peking Tokyo Sydney New York Moskva, ukážka časového rozdielu v mestách.
 
Časové servery
Internetové stránky Přesný čas Vám ponukajú – Aktuální přesný čas. Hlavní nabídka Přesný čas Světový čas Časové zóny Časové servery – zoznam webových adries.
 
 
 
Interaktívna mapa
Praktická interaktívní mapa znázorňující všechna světová časová pásma (časové zóny) a aktuálny čas ve světě. Cestování online Časová pásma Interaktívní mapa
 
Svetové metropoly
Stránka zobrazuje presný čas v jednotlivých mestách sveta. V abecednom zozname nájdete viac ako 600 miest s aktuálnym presným časom. Presný čas je fenomén s ktorým sa ľudstvo stretáva od počiatkov civilizácie.
 
Čas vo svete
Databáze světových měst a obcí obsahuje cca 20 000 položek. U každého města je evidován aktuální čas, časová zóna, zeměpisná poloha (šířka, délka, nadmořská výška) a počet obyvatel.
 
Čas v Čechách
Aktuální přesný čas v České republice. Čas na této stránce je řízen atomovým etalonem (ntp protokol). Čas, název – den, týden, měsíc, dátum.
 
Prevody jednotiek  času
Přesný čas v ČR a ve světě. Letní čas, Převody jednotek času, Časová pásma , Východy a západy slunce, Čas na váš web, Kalendář. Evropa Asie Amerika Afrika Antarktida
 
 
 
Dátum a čas
Aktuální čas, přesný čas online a dátum v České republice. Čas na této stránce k synchronizaci používá atomové hodiny. Atómové hodiny pomôžu odhaliť nepresnosť času.
 
Časové pásma
Presný čas vo svete zobrazený na interaktívnej mape. Európa Afrika Ázia Severná Amerika Južná Amerika Austrália a Oceánia Časové pásma
 
Svetový čas
Svetovy Čas The Time Now je dôveryhodný nástroj poskytujúci presný (US network of cesium clocks) synchronizovaný čas vo všetkých mestách na svete. Predpoveď počasia, prevod časového pásma.
 
Čas na mape
Svetový čas na mape ukázaním a kliknutím na danú oblasť sa zobrazí aktuálny čas vybraného časového pásma. V každom časovom pásme platí jednotný čas.
 
Aktuálny čas
Možnosť zistenia presného času vo svete cez časové pásma. Kalendár Počasie Časovačka Kalkulačky Aktuálny čas Časové pásmo skratky Kalendár Celý rok Mesiac
 
 
 
Hodiny na web
Chcete presné hodiny na svoje vlastné webové stránky? Alebo dnešný dátum, východ slnka čas, čas západu slnka a dĺžka dňa? Vyberte si z nižšie uvedených možností a skopírujte kód!
 
Solárne poludnie
Aktuálny miestny čas na Slovensku. Aktuálne časové pásmo. Zemepisné súradnice. Vypočítajte časový rozdiel na Slovensko z iného miesta. Východ, západ slnka, dĺžka dňa, solárne poludnie.
 
Svetové časové zóny
Zistite si aktuálny miestny čas v každom časovom pásme na svete. Svetové hodiny. Spoľahlivý nástroj pri cestovaní alebo volaní do zahraničia s miestnym časom a počasím.
 
Časová referencia
Koľko je hodín kdekoľvek na svete? Čo je Gmt? Gmt je absolútna časová referencia a nemení sa podľa ročných období. Svetový čas Časové zóny Vyberte si mesto, krajinu…
 
Zmena letného času
Zmena času na zimný alebo letný rozpis. Pôvodne naplánovala Európska únia koniec letného času v roku 2011, neskôr sa však plán zmien predĺžil na ďalších 5 rokov.
 
 
 
Online čas na mape
Stredoeurópsky čas. Aktuální čas v ČR Aktuální čas ve světě Časová pásma Gmt – (Greenwich Mean Time) Automatické nastavení času. Aktuálny čas na mape.
 
Digitálne hodiny
Tyto hodiny jsou řízeny časem na vašem počítači. Přesný čas zobrazují digitální hodiny v horní části webu! Dále zde naleznete: Letní čas, Převody jednotek času, Časová pásma , Východy a západy slunce, Čas na váš web, Kalendář
 
Prevody
Previesť čas, previesť časové pásma. Možnosť previesť Menu Dĺžku Objem Váhu Plošný obsah Rýchlosť  Tlak Prelož Rozmer Mechanika Pohyb Odev Čas Chémia Výpočtový Elektrina Energia

 

 

Comments are closed.