Obsah webu A-Z

 
obsah goocity monitor
 
1
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 

.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
 
Čas a počasie
Nájdete si tu zber webových adries, ktoré sú potrebné pre každodenné použitie. Teda ich používame často a znovu sa k nim vraciame.
 
Hľadanie na mape
Prezrite si rôzne typy máp a nájdite informácie netradičným spôsobom.
Mapy 
 
Pomoc pri preklade textu
Zber webových adries z internetu, ktoré sa používajú pre preklad slov, viet a celých textov.
http://meditacia.sk/gooplex/prekladace/
 
Kde hľadať zľavy
Nájdete si tu informácie ohľadom: zľavový agregátor, kupónové zľavy, akciové ceny, letáky, produktové katalógy, katalóg firiem.
 
Kde hľadať prácu
Zoznamy stránok na hľadanie práce.
 
Kalendáre
Kalendár je rozdelenie času do väčších celkov podľa zvolených, spravidla astronomických kritérií súvisiacich s obehom Mesiaca.
 
Dopravný servis
Informácie o dopravnej situácií a dopravných obmedzeniach. Počasie, zjazdnosť ciest a dopravné informácie na Slovensku.
 
Dopravný motoring
Potrebné informácie týkajúce sa dopravy, prepravy autobusom, vlakom, lietadlom alebo loďou.  Informácie o cestách, ubytovaní, záchranných službách, potrebných telefónnych číslach, taxi službe, radary, rádio servis…
 
Kalkulačky
Kalkulačka, alebo kalkulačný stroj najmä vrecková sa nazýva aj kalkulátor, alebo minikalkulačka je zariadenie na uskutočňovanie výpočtov.

Spravodajstvo
Spravodajstvo je súhrn publicistických prejavov, ktoré širokej verejnosti vecne, stručne a presne približujú aktuálnu alebo neznámu udalosť.
http://meditacia.sk/gooplex/category/spravod…

Vyhľadávače sk
Je služba, ktorá umožňuje na Internete nájsť webové stránky, ktoré obsahujú požadované informácie.
http://meditacia.sk/gooplex/vyhladavace-sk/

Správy regionálne
Regiónom označujeme všeobecne nejakým spôsobom charakteristickú ucelenú časť nejakého územia, krajiny, okrsku.
http://meditacia.sk/gooplex/category/spravy-…

Rady a návody
Otázky a odpovede, rady, skúsenosti, fóra, diskusie, návody, inšpirácie, triky, doporučenie z určitých oblastí života.
 
Bratislava
Bratislava je hlavné, najľudnatejšie a rozlohou najväčšie mesto Slovenska. Je aj sídlom Bratislavského samosprávneho kraja.
 
Krimi správy
Aktuálne krimi správy z domova a zo sveta, nehody, policajné vyšetrovania. Správy o trestných činoch, vyšetrovacích postupoch, objasnených i neobjasnených prípadoch.
 
 

Comments are closed.